Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Skuteczne leki na potencję

Artykuł sponsorowany

Redakcja K. 2019-11-06 08:40
mężczyzna kobiet tabletki na potencję

Nawet najmniejsze problemy z potencją mogą sprawić, że mężczyzna przestanie czuć się atrakcyjny w oczach partnerki. To jednak nie koniec, gdyż brak udanego życia seksualnego - oprócz negatywnego wpływu na samopoczucie psychiczne - niekorzystnie wpływa również na zdrowie.

Kto może mieć problemy z potencją?

To, że wraz z wiekiem maleje potencja seksualna mężczyzn, nie jest tajemnicą. Starsi panowie zdają sobie sprawę z tego, jak działa ludzki organizm i nie mają oporów przed stosowaniem preparatów na potencję. Jednocześnie problem zaczyna dotykać również młodych ludzi, co często jest dla nich ogromnym szokiem. Do przyczyn takich problemów zalicza się między innymi ciągłe stresy w miejscu pracy, niezdrowy tryb życia oraz nadużywanie używek, w tym również kawy i papierosów. Zamiast jednak wpadać w panikę i narażać się na pogorszenie samooceny, znajdź dobre leki na potencję z oferty https://www.wapteka.pl/potencja,234.html, a szybko zapomnisz o tym problemie.

Dlaczego brak erekcji jest tak niebezpieczny?

Często popełnianym błędem jest lekceważenie problemów z potencją lub odwracanie wszystkiego w żart i czekanie, aż sytuacja sama wróci do normy. Pamiętaj, że dla mężczyzny brak możliwości osiągnięcia erekcji jest bardzo stresujący. Oprócz oczywistych konsekwencji w postaci problemów z odbyciem stosunku przekłada się to na pogorszenie jakości życia i stałe obniżanie samooceny. To jednak nie wszystko, gdyż nieleczone problemy z erekcją mogą pogorszyć relacje pomiędzy partnerami, a w skrajnych przypadkach przyczynić się do rozpadu związku. Trudno więc zrozumieć mężczyzn, którzy mają skuteczne preparaty na libido na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie z nieuzasadnionych powodów wstrzymują się z ich stosowaniem. 

Czy leki na erekcję są bezpieczne?

Popularne leki na potencję i suplementy podnoszące libido wpływają pozytywnie na naczynia krwionośne. Dzięki temu podczas podniecenia wpływa do nich więcej krwi, co przekłada się na uzyskanie silniejszej erekcji. Tym samym uzyskanie wzwodu jest możliwe tylko w przypadku wystąpienia naturalnego podniecenia seksualnego. Dzięki temu są bezpieczne dla stosujących je mężczyzn. Pamiętaj jednak o tym, aby każdy tego typu preparat stosować zgodnie z zaleceniami producenta.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów