Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Nadciśnienie

Grafika 3D serca i leków na nadciśnienie tętnicze.

Inne leki a nadciśnienie. Które leki wchodzą w interakcje z lekami na nadciśnienie?

Nadciśnienie tętnicze jest jedną z głównych chorób cywilizacyjnych. Na szczęście dzisiejsza medycyna zna wiele różnych sposobów na utrzymanie nadciśnienia w ryzach. Jednakże, mimo dużego wachlarzu możliwości terapii, leki na nadciśnienie wchodzą w interakcje z innymi lekami stosowanymi przez pacjentów. Które to leki? W jaki sposób bezpiecznie łączyć leki na nadciśnienie z innymi lekami?

Opakowanie suplementu diety Pressure Forte.

Pressure Forte - na nadciśnienie. Opinie, skład i działanie. Jak obniżyć ciśnienie z jego użyciem?

Pressure Forte to preparat stosowany w celu zniwelowania wszelkich nieprawidłowości związanych z zaburzonym ciśnieniem krwi w organizmie. Występujące w składzie suplementu naturalne związki, takie jak L-arginina oraz koenzym Q10 mogą skutecznie przyczyniać się do regulacji ciśnienia, a także wyraźnie wpływać na usprawnienie przepływu krwi przez tętnice oraz wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Beta-blokery – wskazanie, rodzaje i możliwe skutki uboczne

Beta-blokery – wskazanie, rodzaje i możliwe skutki uboczne

Βeta-blokery, znane także jako beta-adrenolityki lub beta-sympatykolityki, to jedne z najczęściej stosowanych leków w kardiologii. Znajdują one zastosowanie nie tylko w terapii zaburzeń rytmu serca, ale także w leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, jaskry i wielu innych schorzeń. Mimo że beta-blokery wynalezione zostały już ponad 50 lat temu, ich popularność nie maleje. Czy są bezpieczne? Jak należy je stosować? Co warto o nich wiedzieć?

Czy korzeń lukrecji podnosi ciśnienie?

Korzeń lukrecji a nadciśnienie. Czy korzeń lukrecji podnosi ciśnienie?

Drogocenne właściwości lukrecji wykorzystywane były już w starożytności. Do dziś surowiec ten znajduje zastosowanie w medycynie, przemyśle kosmetycznym oraz spożywczym. Trzeba jednak pamiętać, że nadmierne, pozbawione kontroli stosowanie lukrecji może doprowadzić do wystąpienia niebezpiecznych dla zdrowia działań niepożądanych. Jakie właściwości wykazuje lukrecja? Kiedy i czy w ogóle warto ją stosować? Jakie ryzyko może nieść za sobą spożywanie jej w dużych dawkach? Na te pytania odpowiemy w poniższym wpisie.

Imbir a nadciśnienie

Imbir a nadciśnienie. Czy imbir obniża ciśnienie?

Imbir jest rośliną przyprawową, która rozmnaża się przez podział kłączy. Stosowany jest w kuchni indyjskiej i tajskiej. Dzięki niewielkiej ilość kalorii może być spożywany jako dodatek do herbaty lub potraw. Oprócz wspaniałego smaku i intensywnego zapachu charakteryzuje się wieloma właściwościami zdrowotnymi. Zaliczany jest do grupy produktów określanych mianem superfoods. Jakie są właściwości lecznicze imbiru? Czy imbir znalazł swoje zastosowanie w walce z nadciśnieniem?