Zdrowie Twojej Rodziny pod kontrolą z VisiMed

Redakcja KtoMaLek.pl 2023-09-18 16:39
Rodzice z dzieckiem. Obok logotyp VisiMed oraz podgląd samej aplikacji.

Aplikacja medyczna VisiMed pomaga oszczędzać czas i zarządzać zdrowiem na wielu płaszczyznach jak chociażby monitorowanie stanu zdrowia, zażywanie leków czy kontakt z lekarzem. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy oprócz dbania o samych siebie chcemy także zatroszczyć się równie kompleksowo o zdrowie naszych najbliższych?

Screeny z aplikacji VisiMed.

Konta Rodzinne w VisiMed

Z pomocą przychodzą tu Konta Rodzinne w VisiMed, to nie tylko konto dla Twojego dziecka, ale każdego członka rodziny, którego zdrowie jest dla Ciebie ważne. Dzięki niemu łatwo i wygodnie umówisz bliskich do lekarza, zamówisz receptę na kontynuację leczenia, odznaczysz zażycie leków czy zaplanujesz grafik szczepień.

Screeny z aplikacji VisiMed.

Tworzenie Kont Rodzinnych w VisiMed

Jak to działa?

  • Wystarczy, że założysz dodatkowe konto bliskiej osoby w aplikacji i powiążesz je ze swoim.
  • Wskażesz typ powiązania np. dziecko, współmałżonek itp., wpiszesz login, hasło i zarejestrujesz konto
  • Gotowe! Od teraz możesz przełączać się między kontami i rezerwować wizyty lekarskie czy kontrolować dawkowanie leków dla siebie i swojej rodziny.

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i spraw, aby VisiMed stał się Twoim mobilnym centrum zarządzania zdrowiem!

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów