Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Dziecko i ciąża

Dziewczynka w okularach zajada się surową marchewką.

Witaminy dla dzieci, o których warto pamiętać jesienią?

Witaminy są niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci, ponieważ warunkują funkcjonowanie wszystkich narządów organizmu, a także przebieg wielu ważnych dla życia i zdrowia procesów przemiany materii. Do organizmu dostarcza ich odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w warzywa i owoce, które zawierają duże ilości witamin i minerałów1. Przy odpowiedniej podaży witamin dziecko będzie zdrowsze, a ryzyko wystąpienia niedoborów spadnie do minimum. Sprawdź, jakie witaminy są niezbędne dla zdrowia dziecka.

Przyszłą mamę swędzi skóra na brzuchu, cierpi na cholestazę ciążową.

Cholestaza ciążowa- jak się objawia? Przyczyny i diagnostyka

Cholestaza ciążowa jest to jedna z chorób, która może pojawić się pod koniec ciąży. Jej głównym objawem jest bardzo intensywny świąd skóry, a choroba wynika głównie z zaburzonego odpływu żółci do dwunastnicy. Jakie są przyczyny cholestazy ciążowej oraz czy ma ona wpływ na kobietę ciężarną i płód? Jak powinna wyglądać dieta ciężarnej ze stwierdzoną cholestazą? Na te pytania odpowiedź znajdziesz poniżej

Rysunkowe ramię z widocznym implantem antykoncepcyjnym.

Implant antykoncepcyjny - skuteczność i działanie. Jakie są wady i zalety tej formy antykoncepcji?

Dobór właściwej metody antykoncepcji to kwestia niezwykle istotne nie tylko z uwagi na skuteczność czy wygodę stosowania, ale również z punktu widzenia wpływu na zdrowie kobiety. Jedną z nowoczesnych metod antykoncepcji jest implant antykoncepcyjny, zakładany na określony czas przez ginekologa. Jak działa implant antykoncepcyjny? Jakie są wady oraz zalety stosowania tej formy antykoncepcji?

Kobieta trzyma w ramionach niemowlę, które cierpi z powodu męczącego refluksu.

Refluks u niemowląt - przyczyny, objawy, leczenie

Przyjście na świat dziecka jest ogromnym wydarzeniem dla rodziców. Jego bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nich najważniejsze, a nawet najmniejsze problemy, sygnalizowane przez dziecko poprzez płacz czy drażliwość, są dla rodziców sygnałem alarmowym, aby jak najszybciej pomóc maluszkowi. Wśród najczęstszych dolegliwości, które dotykają niemowlęta wymienić można między innymi refluks. Kiedy się go rozpoznaje oraz jak go leczyć?