Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

Kobieta trzyma w ręce nakładkę ortodontyczną.

Leczenie ortodontyczne nakładkami

Piękny uśmiech i proste zęby są jednym z marzeń mnóstwa ludzi w całej Polsce i na świecie. Do tej pory myśleli oni, że obie te rzeczy wiążą się z szeregiem wyrzeczeń, a przede wszystkim z noszeniem aparatu ortodontycznego. To właśnie to narzędzie w wielu przypadkach odciągało wielu z nich od tej metody poprawienia uśmiechu. Nie każdy jednak wie, że istnieje metoda pozwalająca wyprostować zęby, a niewymagająca zakładania aparatu. Dyskretna, ale szalenie skuteczna. Chodzi tutaj o leczenie ortodontyczne nakładkami. Jednak czym one są i w jaki sposób wygląda cały proces ich zastosowania?

Szczęśliwa para przed komputerem.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – czy warto?

Ile kosztuje zdrowie, wiemy dopiero wówczas, gdy zaczniemy mieć z nim poważne problemy. Życie jest jeszcze większą wartością. Czujemy to szczególnie mocno, gdy tracimy kogoś bliskiego. Niestety, takie sytuacje jak nagła i poważna choroba oraz śmierć zdarzają się. Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie sytuację, że kiedy przychodzi prawdziwy dramat, w naszym życiu zmienia się absolutnie wszystko? Często zostajemy, z naszymi problemami, zupełnie sami. A przecież nikt nam nie zagwarantuje, że coś takiego nie będzie mieć miejsca. Przeczytaj, dlaczego warto się ubezpieczyć!

Opakowanie suplementu diety Cyclo  6 Forte.

Najlepsze tabletki na żylaki na nogach - Cyclo 6 Forte

Żylaki nie są tylko defektem kosmetycznym. Nie należy ich lekceważyć, bowiem mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Bagatelizując dolegliwości takie jak żylaki, hemoroidy, pajączki, obrzęki, świąd, pieczenie nóg, ból i skurcze łydek, możemy doświadczyć poważnych powikłań. Należą do nich obrzęki masywne, trudno gojące się owrzodzenia, pękanie żylaków i krwotoki czy zakrzepowe zapalenie żył, które może prowadzić nawet do zatoru płucnego.

Młoda kobieta siedzi na balkonie i podziwia otaczającą przyrodę.

Zioła na uspokojenie

Zioła na uspokojenie mogą pomóc złagodzić takie problemy jak rozdrażnienie, poddenerwowanie, bezsenność, psychosomatyczne bóle brzucha, a nawet brak koncentracji, ponieważ źle działający układ nerwowy potrafi dać wiele czasami trudnych do skojarzenia objawów. Problem skołatanych nerwów dotyczy na różnym etapie życia wielu osób. Zanim sięgniemy po farmaceutyki, warto wesprzeć organizm naturalnymi metodami na skołatane nerwy. Jakie zioła na stres okażą się remedium w takich sytuacjach?

Wysportowany mężczyzna w pozycji startowej na bieżni, jest gotowy do biegu.

Zioła dla sportowców

Zioła dla sportowców mają za zadanie wzmocnić koncentrację przed treningiem, podnieść wydolność w trakcie oraz chronić przed skutkami zmęczenia, a po nim wspierać procesy regeneracyjne. To bardzo różnorodne zadania, dlatego lepiej jest, zamiast stosować pojedyncze zioło dla aktywnych, sięgnąć pod mieszankę różnorodnych ziół, która zapewni nam działanie na wielu polach. Mimo to trzeba jednak wiedzieć, jakie zioła mają właściwości wskazane przy wzmożonej aktywności fizycznej. Sprawdźmy więc, po jakie zioła warto sięgnąć, gdy intensywnie ćwiczymy.

Miseczka hummusu oraz usmażone falafele.

L-arginina - właściwości i działanie | Wiedza z Zialares

L-arginina to aminokwas, który wchodzi w skład białek, czyli substancji budulcowych w organizmie człowieka. W naturalnych warunkach, gdy organizm prawidłowo funkcjonuje, może go samodzielnie produkować. Mówi się wówczas, że jest to aminokwas endogenny. Jednak nie zawsze tak jest. Nie każdy organizm samodzielnie syntetyzuje L-argininę. Wobec takiej sytuacji należy ją przyjmować z zewnątrz, a aminokwas staje się wówczas egzogennym.

Kwitnące kwiaty nasturcji oraz jej intensywnie zielone liście.

Nasturcja - właściwości zdrowotne. Jak stosować nasturcję?

Kwiaty nasturcji kwitną wiosną i latem, ciesząc nasze oczy bogactwem żółto-pomarańczowych barw, przeplatanych zielenią liści. Ze względu na swoje walory estetyczne nasturcja jest popularną rośliną ozdobną w polskich ogrodach. Mało kto jednak wie, że zarówno kwiaty, jak i liście i owoce nasturcji są jadalne, a do tego zawierają w sobie liczne składniki korzystne dla naszego zdrowia. Jak można włączyć nasturcję do codziennego jadłospisu?