Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

Kobieta zakłada na nogi podkolanówki uciskowe.

Podkolanówki uciskowe - sposób na lepszą kondycję nóg

Zmęczone, spuchnięte i obolałe nogi oznaczają nie tylko dyskomfort i nieestetyczny wygląd. Długotrwałe siedzenie i stanie może być jedną z przyczyn powstawania żylaków, a intensywne uprawianie sportów - przeciążeń i kontuzji. Podkolanówki uciskowe mogą być świetnym wsparciem zmniejszającym przykre dolegliwości i zapobiegającym skutkom codziennych obciążeń. Atestowane produkty medyczne pomogą Ci zadbać o kondycję nóg.

Mężczyzna układa piramidę z drewnianych bloczków, na których narysowane są różne symbole.

Ubezpieczenie zdrowotne a ubezpieczenie na życie - różnice?

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie na najlepszym poziomie, ponieważ życie pełne jest nieoczekiwanych sytuacji, które mogą wpłynąć na naszą sytuację finansową. Rozważ wykupienie odpowiednich ubezpieczeń, które zaoferują nam pomoc w przypadku różnych problemów. Na rynku istnieją dwa podstawowe rodzaje polis, a mianowicie ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne, które różnią się od siebie, ale posiadanie obu jest korzystne. Należy zaznajomić się z ich cechami oraz wybierać najlepsze ubezpieczenie, które odpowiada naszym potrzebom.

Tabliczka ze słowem kolagen w towarzystwie zdrowych produktów spożywczych.

Kolagen na stawy - 5 najważniejszych informacji

Kolagen jest białkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Stanowi główny budulec narządów i tkanek, występuje głównie w skórze, ścięgnach, mięśniach, kościach i chrząstkach stawowych. Niestety wraz z wiekiem synteza kolagenu zmniejsza się, a po 60. roku życia całkowicie zanika, przez co ilość kolagenu w organizmie jest coraz mniejsza, co z kolei może odbić się na naszym zdrowiu1. Skutkom niedoboru kolagenu można jednak zapobiec, stosując suplementy i leki z kolagenem. Czym jest kolagen i na co wpływa? Jaki kolagen wybrać? Odpowiadamy!

Para szczęśliwych seniorów leży na materacu medycznym.

Materace medyczne - czym się różnią od standardowych?

Siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, wiele lat spania na niewygodnej kanapie lub wersalce - wszystko to sprawia, że coraz młodsze osoby zaczynają mieć problemy z kręgosłupem. Gdy pojawia się ból i dyskomfort próbuje się wielu sposobów, by znaleźć ulgę w cierpieniu. Nie każdy jednak wie, że jednym z głównych czynników wspierających leczenie i rehabilitację jest wybór odpowiedniego materaca. Odgrywa on też bardzo dużą rolę w przypadku osób obłożnie chorych. Dlaczego materace medyczne mogą być dobrą odpowiedzią w tych konkretnych sytuacjach? Sprawdźmy!

Ławeczka ortopedyczna zamontowana na wannie.

Ławeczka do wanny - pomoc dla seniorów, pacjentów i opiekunów

Czasami tak prozaiczne czynności jak poranna toaleta czy wieczorna kąpiel mogą sprawić trudność. Szczególnie gdy w grę wchodzi ograniczenie fizyczne spowodowane chwilową lub stałą niedyspozycją. Osoby po urazach, operacjach, a także seniorzy z bólem stawów często mają problem z samodzielnym umyciem się. W takiej sytuacji warto sięgnąć po ławeczkę do wanny. To sprzęt pomocniczy, który pomoże przystosować łazienkę do potrzeb pacjenta i jego opiekuna.

Znak drogowy z napisem

Kim jest psychoterapeuta?

Często określenia psycholog i psychoterapeuta bywają stosowane zamiennie jako swoje synonimy. Tymczasem te terminy różnią się między sobą znaczeniem. Psycholog to absolwent psychologii, który uzyskał tytuł magistra. Posiada on uprawnienia do udzielania porad psychologicznych, przeprowadzania testów psychologicznych czy wystawiania opinii. Samo ukończenie studiów psychologicznych nie pozwala na prowadzenie psychoterapii. Nie każdy psychoterapeuta jest też magistrem psychologii, mógł bowiem ukończyć medycynę, resocjalizację czy pedagogikę. Kim jest psychoterapeuta i kiedy warto skorzystać z jego pomocy?

Kobieta trzyma w dłoni kapsułkę suplementu, w drugiej ma szklankę wody.

Witaminy dla kobiet po czterdziestce – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Witaminy i minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W związku z tym, że poza pewnymi wyjątkami (niektóre witaminy) człowiek nie jest w stanie ich sobie samodzielnie produkować, muszą być dostarczane stosownie do potrzeb organizmu wraz z dietą. W stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i minerały można sięgnąć po gotowe suplementy diety dla kobiet, które dostarczą organizmowi niezbędnych mu składników mineralnych . Jak wybrać odpowiedni zestaw witamin i składników minerałów dla kobiet po czterdziestce? Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając kompleks witamin i składników mineralnych? Podpowiadamy!