Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

Kroplówka w szpitalu.

Odtrucie alkoholowe, czyli jak wyleczyć kaca już w godzinę!

Leczenie kaca może się niektórym wydawać dużym oksymoronem – w końcu przypadłość ta pod żadnym pozorem nie jest chorobą. O uciążliwości syndromu dnia poprzedniego wie jednak każdy, komu przyszło się z nim zmagać. Intensywny ból głowy, wzmożone pragnienie czy nadwrażliwość na bodźce to tylko niektóre z licznych objawów kaca, które uniemożliwiają zajęcie się codziennymi obowiązkami. Jeszcze do niedawna osoby cierpiące z powodu kaca musiały ratować się domowymi sposobami, których skuteczność jest mocno dyskusyjna. Na szczęście posiadamy już lek na kaca, dzięki któremu nieprzyjemne objawy mijają już w godzinę. Dowiedz się więcej o odtruciu alkoholowym i jego zaletach!

Zbliżenie na uśmiechnięte usta kobiety.

Ranking 3 najlepszych szczoteczek sonicznych

Dla wielu osób manualne szczoteczki do zębów nie są wystarczające, aby skutecznie zadbać o higienę jamy ustnej. Dlatego też coraz więcej z nich decyduje się na stosowanie szczoteczek elektrycznych, które pozwalają na dokładne i bezpieczne mycie zębów. Coraz większym powodzeniem cieszy się jednak jeszcze inny rodzaj szczoteczek, a są nim szczoteczki soniczne. W tym artykule przedstawimy ranking 3 najlepszych szczoteczek sonicznych, w różnym przedziale cenowym.

uśmiechnięta kobieta trzymająca szczoteczkę magnetyczną Oral-B iO

Najnowsza szczoteczka magnetyczna Oral-B iO – zalety i opinie

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne uznało magnetyczną szczoteczkę od Oral-B za numer 1 wśród szczoteczek. Innowacyjna magnetyczna technologia to prawdziwy przełom w higienie jamy ustnej, który zmienia oblicze codziennego szczotkowania zębów. Od teraz, ta monotonna czynność, może stać się przyjemniejsza dzięki inteligentnej szczoteczce Oral-B iO. Dowiedz się, jak działa szczoteczka magnetyczna i dlaczego warto z niej korzystać.

Kobieta śpi w łóżku.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze materaca?

Od nowego materaca oczekuje się przede wszystkim większej wygody podczas spania i odpoczywania. Trudno jednak znaleźć dobrze dobrany materac, jeżeli ktoś nie wie, na co powinien zwrócić szczególną uwagę. Zanim więc zdecydujesz się na zakup, sprawdź, czy lepsze będą modele z pianki poliuretanowej, czy może jednak tradycyjny materac sprężynowy. Dodatkowo warto upewnić się, czy materac jest łatwy w czyszczeniu. Ważne jest, aby materac piankowy nie chłonął zapachów, zwłaszcza jeżeli w domu są zwierzęta, które lubią wskakiwać na łózko.

Zdjęcie gabinetu lekarskiego z logotypem Nasz Gabinet.

Skuteczne leczenie wszywką alkoholową esperal w Szczecinie w przychodni Nasz Gabinet!

Walka z alkoholizmem to wyjątkowo ciężkie zadanie. Wymaga dużo determinacji i zaangażowania nie tylko ze strony osoby uzależnionej, ale także jej najbliższych. Co zrobić, aby walka o trzeźwość zakończyła się sukcesem? Jaki jest najskuteczniejszy sposób na pokonanie choroby alkoholowej w Szczecinie? Czym jest wszywka alkoholowa i w jaki sposób działa? Czy rzeczywiście jest tak bardzo skuteczna w leczeniu alkoholizmu? Odpowiadamy!

Kobieta siedzi na łóżku, trzyma rękę w odcinku lędźwiowym, bolą ją plecy.

Materac to skuteczna odpowiedź na bóle kręgosłupa w każdym wieku

Bóle kręgosłupa mogą przydarzyć się każdemu - i to niezależnie od wieku. Szczególnie narażone są na nie jednak osoby, które nie uprawiają sportów, większość czasu spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej oraz seniorzy. Bardzo często przyczyną uporczywego bólu staje się także materac. Na szczęście jednak jego zmiana jest w stanie pomóc każdemu. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, a dowiesz się, jak skutecznie wyeliminować ból pleców przy pomocy materaca.

Mężczyzna trzyma w dłoni kieliszek mocnego alkoholu.

Wszywka alkoholowa – element kompleksowej walki z uzależnieniem od alkoholu

Każdy doskonale wie, że choroba alkoholowa jest niezwykle wymagającym wrogiem. Uzależnione osoby ponoszą ogromne skutki społeczne i ekonomiczne, co nierzadko odbija się na zdrowiu ich oraz ich bliskich. Walka z uzależnieniem nie jest prosta, jednak z odpowiednim przygotowaniem można osiągnąć sukces. Jednym z elementów kompleksowej terapii może być wszywka alkoholowa. Na czym polega jej działanie? Dla kogo jest to dobre rozwiązanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście!

Końcówka do irygatora do zębów.

Irygator: co to, jak działa, czy warto używać irygatora do zębów?

Stomatolodzy podkreślają, że czyszczenie zębów rano i wieczorem nie wystarcza, żeby utrzymać jamę ustną w pełnym zdrowiu i cieszyć się pięknym uśmiechem. Oprócz używania szczoteczki (i to najlepiej sonicznej), codzienną higienę zębów należy uzupełnić o nitkowanie, oczyszczanie jamy ustnej irygatorem i płukanie jej płynem stomatologicznym. Czym jest irygator do zębów i jak działa? Czy warto go używać?

Pacjent u stomatologa, po piaskowaniu zębów ogląda efekty czyszczenia w lusterku.

Na czym polega piaskowanie zębów? Jak często powinno się piaskować zęby?

O zdrowie zębów powinno się dbać od najmłodszych lat, jednak w Polsce świadomość na temat higieny jamy ustnej nadal jest niewystarczająca. Kolejne raporty o częstotliwości próchnicy wśród dzieci i dorosłych pokazują, że przed stomatologami nadal stoi ogrom pracy do wykonania. Jednym z kluczowych elementów profilaktyki próchnicy i higienizacji zębów jest zabieg piaskowania. Na czym polega i jak często powinno się go wykonywać? Czy piaskowanie zębów jest bolesne?

Kobieta w sportowym stroju, siedzi na macie do akupresury i trzyma w dłoniach poduszkę do akupresur

Mata do akupresury - długa czy krótka?

Przymierzasz się do zakupu maty do akupresury, ale zastanawiasz się, którą wybrać? Do wyboru jest wiele różnych mat, a wydawać by się mogło, że na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią. Natomiast jedno można zauważyć już na pierwszy rzut oka, a mianowicie rozmiar maty! Zastanawiasz się, czy wybrać długą akumatę, czy może krótka mata z poduszką w zestawie w zupełności wystarczy? Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości przedstawiając zalety długiej, jak i krótkiej maty, dzięki czemu będzie Ci prościej zdecydować, która będzie dla Ciebie idealna.