Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

Mężczyzna trzyma się za bolący brzuch. Obok opakowanie ziołowego suplementu diety RefluxoHerbs.

Zioła na żołądek – jakie warto stosować?

Zioła na żołądek interesują wiele osób. Nie ma się temu co dziwić, gdyż każdy z nas co jakiś czas cierpi na różnego rodzaju problemy z żołądkiem. Co ciekawe, zioła na żołądek przynoszą ulgę zarówno w schorzeniach przewlekłych jak i tych, z którymi borykamy się po spożyciu niektórych posiłków. Warto dowiedzieć się tego, jakie zioła na żołądek pić. Nie wszystkie gatunki będą bowiem pomocne dla tego ważnego organu.

Kobieta trzyma się za bolący brzuch. Obok opakowanie suplementu diety na wątrobę SteroHerbs.

Zioła na wątrobę - co warto wiedzieć?

Zioła na wątrobę powinny zainteresować każdego, kto chce w naturalny sposób wzmocnić działanie swojej wątroby. Życie w biegu i stresie, a także niewłaściwa dieta nie sprzyjają bowiem dobremu funkcjonowaniu tego ważnego narządu. Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie zioła na wątrobę warto byłoby zastosować. Okazuje się, iż polecanych gatunków jest całkiem sporo. Które zioła na regenerację wątroby warto mieć więc w swoim domu?

octenisept

Jak skutecznie przyspieszyć gojenie rany

Jak przyspieszyć gojenie rany ? W życiu codziennym niejednokrotnie każdy z Nas zetknął się z problemem urazu jak otarcia , skaleczenia , oparzenie , rany pooperacyjnej , owrzodzenia czy odleżyny. Powstałe rany to wynik przerwania ciągłości skóry i błony śluzowej przez czynnik zewnętrzny . W tym krótkim artykule przekażę kilka prostych i skutecznych zasad postępowania z raną , które przyspieszą jej gojenie i ochronią przed zakażeniem .

Kobieta zakłada pulsoksymetr na palec wskazujący.

Pulsoksymetr – do czego służy i jaki wybrać? Jaka powinna być saturacja?

Pulsoksymetr jest niewielkim urządzeniem, za pomocą którego możemy zmierzyć takie parametry jak saturacja, tętno oraz perfuzja. Wskaźniki te pomagają w określeniu stanu zdrowia chorego, bywają przydatne również dla osób uprawiających sport. W artykule dowiesz się czym jest saturacja (SpO2%), tętno (PR BPM) i perfuzja (pI%), co określają te parametry, jakie są prawidłowe wartości i jaki pulsoksymetr wybrać.

Buteleczka olejku z drzewa herbacianego na drewnianym blacie, obok listki drzewa herbacianego.

Olejek z drzewa herbacianego – właściwości i zastosowanie

W dzisiejszych czasach coraz częściej napotykamy w społeczeństwie trend związany ze zdrowym stylem życia, powrotem do rzeczy naturalnych i ekologicznych. Sięgając po produkty jakie dała nam matka natura oczekujemy rezultatów równie skutecznych, a nawet lepszych od ich syntetycznych odpowiedników. Jedną z takich substancji jest olejek z drzewa herbacianego. Jakie właściwości skrywa ten drogocenny olejek i gdzie znalazł on swoje zastosowanie?

Widok z okna sali szpitalnej.

Haluksy – przyczyny, leczenie, operacja

Haluksami nazywa się deformację stawu śródstopno-paliczkowego palucha. Dokładniej, jest to odchylenie palucha z towarzyszącym przyśrodkowym przemieszczeniem pierwszej kości śródstopia, stąd inna nazwa – paluch koślawy. Haluksy dotyczą nawet 2-4% populacji, a pierwsze ich objawy można zauważyć już u osób po 20. roku życia. Częściej występują u kobiet, co jest związane z jedną z przyczyn deformacji palucha – częstego chodzenia w butach na wysokim obcasie. Pozostałe przyczyny oraz sposoby leczenia przedstawiamy w naszym mini-poradniku.

Odtrucie alkoholowe to nie tylko leczenie kaca!

Marnujesz cały dzień z powodu kaca? Czas na odtrucie alkoholowe!

Kac jest nieodłączną konsekwencją spożycia zbyt dużej porcji alkoholu. Niektórzy prawie wcale nie odczuwają wtedy nieprzyjemnych dolegliwości, jednak większość społeczeństwa przeżywa ten czas wyjątkowo źle. Nic zatem dziwnego, że wszelkie sposoby leczenia kaca cieszą się dużą popularnością. Niestety, większość z nich cechuje się bardzo niską skutecznością, przez co syndrom dnia poprzedniego może trwać nawet do kilkudziesięciu godzin. Okazuje się jednak, że istnieje prosty i skuteczny sposób na wyleczenie kaca – odtrucie alkoholowe!