Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

Zmartwiony mężczyzna siedzi na kanapie.

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu - strategie i rozwiązania dla mężczyzn

Nietrzymanie moczu, znane również jako NTM, to uciążliwe zaburzenie, które dotyka wielu ludzi niezależnie od płci, wieku czy zawodu. Mimo że często kojarzone jest z problemami kobiet, mężczyźni również zmagają się z tym wyzwaniem. Szacuje się, że aż 5% mężczyzn doświadcza dolegliwości związanych z NTM, co znacząco wpływa na ich funkcjonalność, szczególnie w kontekście życia zawodowego.

Świeże i suszone owoce berberysu, naturalnego źródła berberyny.

Berberyna - właściwości, zastosowanie, przeciwwskazania, działania niepożądane

Medycyna naturalna w obecnych czasach jest coraz bardziej doceniana. Berberyna jako naturalny związek pochodzenia roślinnego, wykorzystywana jest zwłaszcza u osób zmagających się z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Wykazuje bowiem pozytywne efekty w terapii insulinooporności oraz cukrzycy. Jakie jeszcze właściwości oraz zastosowanie posiada berberyna? Czy występują przeciwwskazania oraz działania niepożądane podczas stosowania berebryny?

Logotyp Konopny Sklep wraz z adresem www.

Olejek konopny - 7 zastosowań oleju CBD, które mogą zmienić Twoje życie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak jeden naturalny produkt może wpłynąć na Twoje życie w taki sposób, że już nigdy nie będziesz chciał się z nim rozstać? Przedstawiamy olej CBD, inaczej olejek konopny - niezwykły eliksir, który skrywa w sobie mnóstwo zdrowotnych właściwości. Poznaj jego tajemnice i zaskakujące zastosowania, które z pewnością zmienią Twój sposób postrzegania zdrowia i samopoczucia.

Kobieta w sportowym stroju leży na macie do akupresury.

Jak zacząć ćwiczyć? Wiosna to idealny czas na aktywność fizyczną

Wiosna jest zdecydowanie najlepszym czasem na to, aby zacząć żyć aktywnie i zadbać o swoją kondycję! Coraz cieplejsze, dłuższe dni zachęcają do spędzania większej ilości godzin na świeżym powietrzu. Bieganie, jazda na rolkach lub rowerze, a może codzienne spacery - wybór należy tylko do Ciebie! Zwiększona ilość naturalnego światła słonecznego z pewnością poprawi nastrój niejednej osobie, a dodatkowo zwiększy motywację do wykonywania również intensywniejszych treningów. Po zimowej przerwie, organizm po prostu potrzebuje ruchu, aby powrócić do formy i przygotować się na letnie miesiące.

Mężczyzna układa piramidę z drewnianych bloczków, na których narysowane są różne symbole.

Ubezpieczenie zdrowotne a ubezpieczenie na życie - różnice?

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie na najlepszym poziomie, ponieważ życie pełne jest nieoczekiwanych sytuacji, które mogą wpłynąć na naszą sytuację finansową. Rozważ wykupienie odpowiednich ubezpieczeń, które zaoferują nam pomoc w przypadku różnych problemów. Na rynku istnieją dwa podstawowe rodzaje polis, a mianowicie ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne, które różnią się od siebie, ale posiadanie obu jest korzystne. Należy zaznajomić się z ich cechami oraz wybierać najlepsze ubezpieczenie, które odpowiada naszym potrzebom.