Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Uroda

Kobieta nakłada na skórę płynne serum za pomocą pipety.

Serum z witaminą C – jak stosować?

Preparaty o płynnej konsystencji i skoncentrowanej ilości składników aktywnych świetnie wchłaniają się w skórę i doskonale wspierają jej kondycję. Jednym z takich kosmetyków jest serum z witaminą C, które ma silne właściwości antyoksydacyjne. Ta witamina kojarzy się głównie ze wspieraniem układu odpornościowego, jednak dostarczana skórze w formie serum zaskoczy Cię korzystny wpływem na urodę. Sprawdź, komu polecane jest takie serum i jak je prawidłowo stosować!

Kobiece dłonie w delikatnym uścisku.

Kosmetyki na AZS – ukojenie dla skóry

Swędząca, zaczerwieniona, łuszcząca się skóra potrafi skutecznie uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. Osoby, które cierpią na AZS, czyli atopowe zapalenie skóry, wiedzą o tym doskonale. W przypadku tej dolegliwości dobór odpowiednich kosmetyków nabiera ogromnego znaczenia – należy bowiem wybrać takie, które nie zaszkodzą skórze atopowej, a dodatkowo przyniosą jej ukojenie. Które dostępne na rynku produkty są odpowiednie dla skóry z AZS?

Kobieta, która otrzymuje zastrzyk przeciwzmarszczkowy.

Czy usuwanie zmarszczek jest konieczne?

Zbyt wiele osób uważa, że takie zabiegi, jak usuwanie zmarszczek to wręcz obowiązek każdej kobiety. Muszą one spędzać cały swój wolny czas na dbaniu o swoją skórę i zastanawianiu się, jak jeszcze mogą ukryć te zmarszczki, które nie chcą zniknąć. A tymczasem nie jest to wcale prawda. Jeżeli nasze zmarszczki w niczym nam nie przeszkadzają to nie musimy robić z nimi kompletnie nic. Nie oznacza to jednak, że mamy wtedy krytykować usuwanie zmarszczek i kobiety, które decydują się na przykład na botoks.

Kobieta siedzi na jutowej pufie, zasłania twarz dłońmi.

Łupież - problem, z którym warto przyjść do trychologa

Z problemami skóry głowy oraz włosów zetknął się niejeden raz pewnie każdy. Łupież, wypadające włosy, łysienie, zbyt silne przetłuszczanie się włosów, problemy hormonalne - to najczęstsze problemy z jakimi na co dzień w swojej pracy spotyka się trycholog. To właśnie trycholog jest specjalistą zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem dolegliwości związanych z włosami oraz ze skórą głowy. Przyjrzyjmy się bliżej problemowi łupieżu, by dowiedzieć się, dokąd udać się z tym problemem oraz jak skutecznie sobie z nim poradzić.