Pressure Forte - na nadciśnienie. Opinie, skład i działanie. Jak obniżyć ciśnienie z jego użyciem?

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-08-13 15:54
Opakowanie suplementu diety Pressure Forte.

Pressure Forte to preparat stosowany w celu zniwelowania wszelkich nieprawidłowości związanych z zaburzonym ciśnieniem krwi w organizmie. Występujące w składzie suplementu naturalne związki, takie jak L-arginina oraz koenzym Q10 mogą skutecznie przyczyniać się do regulacji ciśnienia, a także wyraźnie wpływać na usprawnienie przepływu krwi przez tętnice oraz wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Suplement Pressure Forte dzięki swoim naturalnym składnikom, może w dużym stopniu wpłynąć na obniżenie ciśnienia krwi i regulację jego nieprawidłowych poziomów.

Naturalny skład suplementu Pressure Forte

W składzie suplementu Pressure Forte znajdują się naturalne związki roślinne, witaminy oraz minerały, które znane są z właściwości regulujących ciśnienie krwi w organizmie.

  • Koenzym Q10
  • L-arginina
  • Potas i wapń
  • Witaminy z grupy B
  • Ekstrakt z karczocha standaryzowany na 5% cynaryny
Tabela ze składem suplementu diety Pressure Forte.

Gdzie kupić Pressure Forte?

Suplement diety Pressure Forte produkowany jest przez polską spółkę Proton Labs i najbezpieczniej jest dokonać zakupu na stronie internetowej producenta: Pressure Forte

Jak działa suplement diety Pressure Forte? Czy warto po niego sięgnąć?

Substancje wchodzące w skład suplementu Pressure Forte wykazują właściwości regulujące przepływ krwi przez tętnice. Prawidłowe ciśnienie krwi wpływa natomiast na optymalne rozprowadzanie składników odżywczych do poszczególnych organów oraz tkanek w organizmie.

Zawarty w suplemencie Koenzym Q10 znany jest z regulacji zawyżonego ciśnienia krwi, dzięki czemu może stanowić skuteczny środek zapobiegający występowaniu chorób mięśnia sercowego oraz udaru mózgu. Wysokie stężenie L-argininy wpływa na wzmocnienie struktur tętnic oraz naczyń krwionośnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania krwiobiegu. Natomiast ekstrakt z karczocha jest bogatym źródłem potasu, którego niedobór może skutkować zawyżonym ciśnieniem krwi.

Kto powinien stosować suplement Pressure Forte?

Suplement Pressure Forte dedykowany jest osobom, którym zależy na unormowaniu zaburzonego ciśnienia krwi. Preparat może być stosowany zarówno jako element uzupełniający inną formę leczenia, jak i środek zapobiegający występowaniu problemów powiązanych z nieprawidłową pracą krwiobiegu.

Zażywanie suplementu Pressure Forte powinny rozważyć również osoby prowadzące nieregularny tryb życia, a także takie, których członkowie najbliższej rodziny zmagają się z nadciśnieniem tętniczym lub innymi chorobami układu krążenia.

Dawkowanie - jak stosować suplement diety Pressure Forte?

Zalecane spożycie Pressure Forte to 3 kapsułki na dobę. Warto jednak pamiętać, że suplementacja powinna być połączona z aktywnym stylem życia oraz przestrzeganiem zasad zbilansowanej, zdrowej diety.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować suplementu Pressure Forte w przypadku uczulenia na któryś ze składników. Suplementacja nie jest zalecana również dla kobiet będących w trakcie laktacji lub w ciąży.

Przechowywanie

Kapsułki Pressure Forte powinny być zabezpieczone przed negatywnym wpływem wilgoci oraz promieni słonecznych. Należy przechowywać je w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów