Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Zdrowie

leczenie stomatologiczne na raty

Leczenie stomatologiczne na raty zyskuje na popularności

Leczenie stomatologiczne w prywatnych gabinetach jest dość kosztowne, jednak jego jakość jest znacznie wyższa niż w przypadku zabiegów refundowanych w ramach powszechnego ubezpieczenia. Stomatolodzy są w stanie wyleczyć nawet poważne ubytki i pomóc pacjentowi zachować stałe uzębienie do późnej starości, jednak by tak się stało, konieczne jest opłacenie przez pacjenta kosztów wszystkich zabiegów. Jak można je sfinansować? Z pomocą przychodzą atrakcyjne systemy ratalne.

choroba alkoholowa

Alkoholizm - leczenie alkoholizmu, przyczyny, objawy

Alkoholizm nazywany inaczej chorobą alkoholową lub uzależnieniem od alkoholu. Jest to zaburzenie o charakterze psychosomatycznym, które polega na utracie kontroli przy spożyciu etanolu w kwestii ilości oraz częstotliwości. Alkoholizm klasyfikowany jest poprzez cztery fazy, różniące się od siebie pod względem ilości, tego jak regularnie alkohol jest spożywany oraz stopniem utraty kontroli. Choroba ta dotyka osoby w każdym wieku bez względu na ich stan społeczny i majątkowy - choć w różnych przypadkach przejawia się inaczej.

ból w dole brzucha

Ból w dole brzucha – co może oznaczać?

Ból w dole brzucha najczęściej kojarzony jest z menstruacją, ale jego przyczyny mogą być zupełnie inne jak np.: zapalenie wyrostka robaczkowego, zespół jelita drażliwego, endometrioza, czy zapalenie gruczołu krokowego. Właściwe leczenie bólu w podbrzuszu uzależnione jest od trafnej diagnozy, opartej o szereg specjalistycznych badań. Czy ból w dole brzucha powinien być powodem do niepokoju? Jakie mogą być jego przyczyny? Jak go leczyć?

upławy wydzielina z pochwy

Upławy – co je powoduje i jak je leczyć?

Fizjologiczna wydzielina z pochwy występuje u każdej zdrowej kobiety i nie powinna być powodem do obaw. Jeśli jednak odczuwasz nieprzyjemny zapach śluzu, a wydzielina staje się gęsta i obfita powinnaś udać się do lekarza, ponieważ może to świadczyć o występowaniu infekcji intymnej, alergii lub innych chorobach. Jak odróżnić upławy od prawidłowej wydzieliny z pochwy? Czy da się zapobiec wystąpieniu nadmiernych upławów? Jak je leczyć?