Olfen 75

roztwór do wstrzykiwań | (0,0375g+0,01g)/ml | 5 amp. po 2 ml | Diclofenacum natricum, Lidocaini hydrochlo

lek na receptę | refundowany | MEPHA LDA

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Olfen 75 interakcje ulotka roztwór do wstrzykiwań (0,0375g+0,01g)/ml 5 amp. po 2 ml

Wskazania

• zaostrzeń zapalnych lub zwyrodnieniowych postaci choroby reumatycznej: reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, zapalenia kości i stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, zespołów bólowych związanych ze zmianami w kręgosłupie, reumatyzmu pozastawowego

• ostrych napadów dny

• kolki nerkowej i wątrobowej

• bólów spowodowanych pourazowymi i pooperacyjnymi stanami zapalnymi i obrzękami

Wchodzący w skład Olfen 75 chlorowodorek lidokainy stosowany jest jako środek znieczulający.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Olfen 75 cena

12,87


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne stosowane w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów oraz mięśni, w tym niesteroidowe leki przeciwzapalne.


Statystyki Olfen 75

Warto poinformować, że sprzedaż opakowań w grupie leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego zmieniła się w trakcie ostatnich lat o 3.96%. W przypadku grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego największą sprzedaż odnotowaliśmy w następujących województwach: opolskie, pomorskie, podkarpackie. Dysproporcja w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Olfen 75 - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań leku Olfen 75 istotnie się zwiększyła. Lek jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Olfen 75 to Warszawa, Lublin, Puławy.

Leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, do których zaliczany jest Olfen 75, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań na stronie KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego sięgają mieszkańcy województwa mazowieckiego. 

Lek Olfen 75 jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: listopad, czerwiec, luty, a najsłabiej w miesiącach: maj, lipiec, sierpień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Substancje czynne leku Olfen 75?

Lek zawiera następujące substancje czynne: Diclofenacum natricum, Lidocaini hydrochlo - 0.15% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Olfen 75?

Większość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem łatwo dostępnym na terenie Polski.

Czy Olfen 75 jest lekiem refundowanym?

Olfen 75 jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji leku Olfen 75 wynosi 50% - Odpłatność 50%, ZK - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony Dawca Przeszczepu, IB - Inwalida wojenny i rodzina, IW - Inwalida wojskowy i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Olfen 75 jest lekiem na receptę?

Olfen 75 jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz być świadomy, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Olfen 75 opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: