Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Syrop dla dzieci wycofany z aptek w całym kraju!

Redakcja K. 2019-09-11 14:24
syrop dla dzieci ibufen

10 września 2019 roku we wszystkich aptekach w Polsce został wycofany syrop Ibufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym. Ten popularny lek musi zostać natychmiast wycofany z aptek ze względu na wadę jakościową. Sprawdź, która seria leku została wycofana i kiedy stosowany jest Ibufen dla dzieci FORTE.

Ibufen Forte dla dzieci – kiedy jest stosowany?

Ibufen Forte dla dzieci to popularny syrop stosowany powszechnie w przypadku wystąpienia gorączki, bólu głowy czy stanów zapalnych ucha u najmłodszych pacjentów. Jego substancją czynną jest ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Ibuprofen zawarty w tym produkcie leczniczym  ma za zadanie obniżyć gorączkę i złagodzić ból u dziecka.

Ibufen Forte dla dzieci – które serie zostały wycofane?

Ibufen Forte dla dzieci został wycofany przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny ze względu na niespełnienie norm związanych z ilością ibuprofenu. Który lek dokładnie został wycofany?

Ibufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym podmiot odpowiedzialny Medana Pharma S.A.

nr serii 031118, termin ważności 11. 2020

 

Zachęcamy do sprawdzenia, czy nie macie go w swoich apteczkach.

Na KtoMaLek.pl dowies się nie tylko o wycofanych lekach, ale sprawdzisz również, w której aptece w pobliżu znajdują się Twoje leki. Jeśli zarezerwujesz je przez nasz serwis, będziesz mieć pewność, że leki będą na Ciebie czekać w aptece. 

Źródło: https://www.gif.gov.pl/pl/decyzje-i-komunikaty/decyzje/decyzje/1507,Decyzja-Nr-59WC2019.html

 


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów