Włącz do postanowień noworocznych aplikację VisiMed!

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-12-28 14:53
visimed-postanowienia

Przed nami Nowy Rok i nowe wyzwania. Jak co roku chcemy być lepsi, mądrzejszy, zdrowsi i bardziej fit, czy też lepiej zarabiać. Tworzymy sobie doskonały obraz samego siebie, robimy rachunek sumienia i burzę w mózgu, a potem ustalamy priorytety i planujemy. Jeśli zrobimy to dobrze i będziemy szczerzy sami ze sobą to mamy duże szanse, że te postanowienia uda się zrealizować.

W realizacji planów coraz częściej wspieramy się różnymi aplikacjami, jedną z aplikacji mobilnych, która pomoże nam zadbać o zdrowie jest bezpłatna aplikacja VisiMed. Dlaczego warto korzystać właśnie z tej aplikacji?

Umawiaj się do lekarza szybko i bez kolejek!

Za pomocą aplikacji VisiMed wyszukasz lekarza i umówisz się online na wizytę NFZ lub prywatną, a kiedy potrzebujesz, zrealizujesz poradę on-line wygodnie i z każdego miejsca.

Wyszukaj lek i zarezerwuj go w wybranej aptece

 Z VisiMed wyszukasz lek i zarezerwujesz go w aptece z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

 Aplikacja przydaje się zwłaszcza w przypadku wyszukiwania leków trudno dostępnych.

Realizuj e-Recepty wygodnie i dyskretnie bez podawania na głos numeru PESEL

Jeśli posiadasz e-Receptę, dzięki aplikacji VisiMed , zrealizujesz ją w aptece pokazując farmaceucie kod QR bez podawanie na głos numeru PESEL i kodu PIN. W ten sam sposób możesz także zrealizować e-Receptę dla swoich bliskich.

Zamawiaj e-Recepty bez wychodzenia z domu

Jeśli stale przyjmujesz leki, to w bardzo prosty sposób za pośrednictwem aplikacji VisiMed, zamówisz e-Receptę na kontynuację leczenia. Oszczędzisz czas, bo nie musisz już kontaktować się telefonicznie ze swoim lekarzem, czy też osobiście przychodzić do przychodni.

Prowadź przejrzysty terminarz szczepień

W VisiMed możesz prowadzić indywidualny kalendarz przyjętych i planowanych szczepień ochronnych, a kiedy zbliży się termin przyjęcia kolejnej dawki szczepienia aplikacja powiadomi Cię o tym.

Zachowaj porządek w domowych lekach

Z łatwością zarządzaj domową apteczką w VisiMed. Wystarczy, że w aplikacji wprowadzisz nazwę leków oraz ich ilość. Możesz to zrobić skanując kod na opakowaniu danego produktu. W ten sposób informacje o lekach trafią wprost do Twojej mobilnej apteczki, do której możesz zajrzeć np. podczas zakupów w aptece. Aplikacja podpowie Ci także, które leki są przeterminowane czy wycofane.

Realizuj farmakoterapię zgodnie z zaleceniami lekarza

Aplikacja przypomni Ci o zażyciu leku. Wprowadź dane o częstotliwości i rodzaju przyjmowanych leków. Terminarz dawkowania w VisiMed przypomni Ci o konieczności ich zażycia, wspomagając proces leczenia. Ta funkcjonalność doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do kontroli zażywania leków przez innych domowników, np. dzieci lub seniorów. 

Korzystaj z systemu automatycznych powiadomień

Aplikacja VisiMed przypomni Ci o ważnych terminach lub wyśle istotne dla Ciebie komunikaty zdrowotne.

Wspieraj się fachową wiedzą

Za pośrednictwem VisiMed możesz uzyskać szybką poradę od farmaceutów dotyczącą leków, dawkowania czy interakcji.

Podsumowując, VisiMed pozwoli Ci kompleksowo zarządzać zdrowiem Twoim i Twojej rodziny. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz czas oraz odciążysz domowy budżet, a co najważniejsze świadomie i odpowiedzialnie zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych, ponieważ informacje o zdrowiu masz zgromadzone w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Pobierz aplikację VisiMed Google Play lub App Store i już dziś zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie!

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na visimed.osoz.pl/

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów