Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Oszczędzaj czas i pieniądze z Twoją apteczką w VisiMed

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-11-29 10:54
Młoda, zamyślona kobieta. Obok karton pełen leków. W rogu logotyp VisiMed.

Twoja domowa apteczka pęka w szwach, nie wiesz czy posiadanym lekom nie kończy się termin ważności, chcesz uzupełnić braki? Skorzystaj z pomocy VisiMed i zacznij już dziś mobilnie zarządzać swoją domową apteczką.

Wystarczy, że wprowadzisz do Twojej apteczki w VisiMed nazwy leków, jakie masz w domu. Lek możesz dodać do apteczki, skanując jego kod, znajdujący się na opakowaniu. Pozwoli to na stworzenie domowej mobilnej apteczki, którą możesz przeglądać, np. przed zrobieniem zakupów w aptece. 

Jak to działa?

Zeskanuj kod z opakowania leku, który chcesz dodać do apteczki. Aplikacja sama odnajdzie ten lek w bazie leków. Następnie, w przypadku zeskanowania kodu kreskowego, uzupełnij dane takie jak nr serii oraz data ważności. Dzięki temu aplikacja powiadomi Cię o kończącej się dacie ważności lub wycofaniu leków z obrotu przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Czy może być prościej?  Tak, jeśli na opakowaniu leku znajduje się kod QR, skanując go nr serii i data ważności zapisze się w aplikacji automatycznie. Gotowe. 

Dzięki Twojej apteczce w VisiMed możesz:

  • wyszukiwać leki po nazwie;
  • dowiedzieć się więcej na temat powiązanych z nimi wskazań, składu, dawkowania, przeciwwskazań czy interakcji z żywnością;
  • zarezerwować brakujący lek w aptece lub zamówić e-Receptę na kontynuację leczenia.

To jeszcze nie wszystko, dzięki powiązaniu Twojej apteczki z funkcją Terminarza dawkowania ustalając dawkowanie leku, który stale przyjmujesz i systematycznie odznaczając jego zażycie, otrzymasz z VisiMed przypomnienie, że lek się kończy, i należy zamówić e-Receptę na nowe opakowanie lub zarezerwować lek w aptece. Twoja apteczka w  to zwiększone bezpieczeństwo przyjmowania leków, a także oszczędność czasu i pieniędzy. 

Pobierz aplikację mobilną VisiMed z Google Play lub AppStore i mobilne zarządzaj swoją domową apteczką.

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów