Szybko i sprawnie zarezerwuj wizytę u lekarza z VisiMed

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-12-13 14:28
Kobieta w wełnianym swetrze i berecie, trzyma się za bolące gardło. W rogu logotyp VisiMed.

Rezerwacja wizyty lekarskiej to często długotrwały proces, wymagający wykonania wielu połączeń telefonicznych lub osobistego udania się do placówki medycznej. Pobierz aplikację VisiMed ze sklepu Google Play lub App Store i sprawdź, jak umówić wizytę do wybranego lekarza łatwo i wygodnie w trzech krokach.

Jak to działa?

  • Wybierz specjalizację lub nazwisko lekarza
  • Wybierz termin i rodzaj wizyty
  • Zarezerwuj

Gotowe!

Co ważne podczas umawiania wizyty możesz opisać swoje objawy samodzielnie lub korzystając z podpowiedzi intuicyjnego słownika dostosowanego do każdej ze specjalizacji, co pozwoli lekarzowi na wcześniejsze zapoznanie się z Twoim stanem zdrowia. 

To jeszcze nie wszystko... Każda z wizyt zarówno komercyjna, jak i finansowana przez NFZ może być zarezerwowana jako wizyta stacjonarna, telefoniczna lub w formie wizyty on-line, którą wygodnie zrealizujesz z poziomu VisiMed. Dowiedz się więcej >>>

A co w przypadku, kiedy wizyta, którą planujesz zarezerwować, jest wizytą pierwszorazową do specjalisty, a więc wymagającą skierowania? To proste, skierowanie możesz załączyć na etapie rezerwacji. Jeśli Twoje skierowanie stanowi część dokumentacji medycznej zgromadzonej na Koncie OSOZ, aplikacja sama je za Ciebie odszuka.

Pobierz aplikację VisiMed z Google Play lub App Store i już dziś zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie! 

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na visimed.osoz.pl

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów