Zarządzaj swoim kalendarzem szczepień razem z VisiMed!

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-12-06 11:10
Żółte tło. Zszokowana kobieta trzyma w dłoni kalendarz. W roku logotyp aplikacji VisiMed.

Żyjąc w ciągłym biegu, przytłoczeni ilością informacji i codziennych spraw, w tym związanych ze zdrowiem własnym i naszych bliskich łatwo zapominamy o kwestiach wymagających terminowego zaplanowania, a upływ czasu utrudnia zachowanie w pamięci istotnych dat. Dlatego, już teraz w ramach profilu zdrowotnego w VisiMed można prowadzić indywidualny kalendarz przyjętych i planowanych szczepień ochronnych.

Kalendarz szczepień to nowa funkcjonalność aplikacji VisiMed, dzięki której informację o przyjętych i planowanych szczepieniach będziesz mieć zawsze pod ręką.

Kalendarz szczepień w VisiMed to:

  • prosta, intuicyjna obsługa; 
  • kompletny słownik szczepień;
  • ewidencja szczepień przyjętych;
  • planowanie szczepień przyszłych;
  • przypomnienia o zaplanowanym przyjęciu kolejnej dawki szczepienia;
  • adnotacje o odczynach poszczepiennych.

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z Google Play lub AppStore, uporządkuj Twój harmonogram szczepień, zapoznaj się z nową funkcjonalnością i korzystaj ze wsparcia VisiMed w zarządzaniu Twoim zdrowiem.

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl.

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów