Elin

tabletki | 0,25mg+0,035mg | 21 tabl. | Norgestimatum, Ethinylestradiolum

lek na receptę | ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Elin interakcje ulotka tabletki 0,25mg+0,035mg 21 tabl.

Wskazania

Doustny środek antykoncepcyjny.

Podejmując decyzję o przepisaniu kobiecie produktu leczniczego Elin należy wziąć pod uwagę aktualnie występujące u danej kobiety czynniki ryzyka, szczególnie czynniki ryzyka rozwoju żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej (ŻChZZ), a także to, jak ryzyko ŻChZZ związane ze stosowaniem produktu leczniczego Elin przedstawia się na tle ryzyka związanego ze stosowaniem innych złożonych hormonalnych środków antykoncepcyjnych (patrz punkty 4.3 i 4.4).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Elin

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 8.69%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe bez cienia wątpliwości kupowane są w najwyższej liczbie w wymienionych rejonach: podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 176.17%.

Elin - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa znaczącej zmianie. Mazowieckie, dolnośląskie, śląskie to województwa, w których lek Elin był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Elin. Są to wskazane miasta: Warszawa, Wrocław, Kraków.

Należy jeszcze napisać, iż lek Elin zalicza się do kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Wymieniona grupa znajduje się w 20% przeprowadzanych zapytań w wyszukiwarce internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Cilest (WIĘCEJ).

W miesiącach listopad, październik, lipiec zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Elin. Najniższa liczba zapytań dla tego środka została przez nasze algorytmy zauważona w takich miesiącach sierpień, wrzesień, czerwiec . Między wypisanymi miesiącami różnica jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Elin?

W skład leku Elin wchodzi substancja czynna Norgestimatum, Ethinylestradiolum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 1.17%.

Jaka jest dostępność leku Elin?

Na terenie naszego kraju lek Elin ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Elin jest lekiem refundowanym?

Elin nie jest lekiem refundowanym.

Czy Elin jest lekiem na receptę?

Elin jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Elin opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: