Logo KS-BLOZ

Anafranil

tabletki powlekane | 0,025 g | 30 tabl. | Clomipramini hydrochloridum

lek na receptę | refundowany | TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 1 611 z 6 517 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Anafranil interakcje ulotka tabletki powlekane 0,025 g 30 tabl.

Wskazania

Dorośli 

-  Leczenie stanów depresyjnych o różnej etiologii i symptomatologii, np. o endogenne, reaktywne, nerwicowe, organiczne, maskowane oraz inwolucyjne postaci depresji, o depresje związane ze schizofrenią oraz zaburzeniami osobowości.

- Zespoły depresyjne związane z podeszłym wiekiem, w przebiegu przewlekłych stanów bólowych i przewlekłych chorób somatycznych.

- Zespoły natręctw.

- Fobie i napady lęku.

Dzieci i młodzież

- Moczenie nocne (tylko u dzieci powyżej piątego roku życia i pod warunkiem wykluczenia przyczyn organicznych).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Anafranil cena

14,66


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

Anafranil interakcje ulotka tabletki powlekane 0,01 g 30 tabl.

Anafranil

tabletki powlekane

30 tabl. | 0,01 g

 

Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Anafranil interakcje ulotka tabletki powlekane 0,01 g 30 tabl.

Anafranil

tabletki powlekane

30 tabl. | 0,01 g

 
Anafranil SR 75 interakcje ulotka tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu 0,075 g 20 tabl.

Anafranil SR 75

tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu

20 tabl. | 0,075 g

 

Statystyki Anafranil

Zgodnie z dostępnymi w bazie ABD statystykami jesteśmy w stanie zakomunikować, że sprzedaż w zbiorze leki stosowane w chorobach układu nerwowego zmieniła się o 8.1%. Najwyższa sprzedaż w grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego została przez ktomalek.pl zanotowana dla wymienionych województw: warmińsko-mazurskie, opolskie, lubuskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego, do których należy Anafranil, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która ilościowo jest równa 71.08%.

Anafranil - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

2% to liczba, który jest równy zmianie w liczbie wyszukiwań towaru Anafranil na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że lek Anafranil jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie. Potrafimy poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Anafranil. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Anafranil. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Anafranil, Anafranil SR 75 (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę KtoMaLek.pl informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach listopad, grudzień, styczeń przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Anafranil. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach maj, październik, luty. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Anafranil?

W skład leku Anafranil wchodzi substancja czynna Clomipramini hydrochloridum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.1%.

Jaka jest dostępność leku Anafranil?

Na terenie naszego kraju lek Anafranil ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Anafranil jest lekiem refundowanym?

Anafranil jest lekiem refundowanym. Stopień refundacji preparatu Anafranil wynosi Bezpłatny, IB - Inwalida wojenny i rodzina.

Czy Anafranil jest lekiem na receptę?

Anafranil jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: