Orlifique

tabletki powlekane | 0,1mg+0,02mg | 28 tabl. | Levonorgestrelum, Ethinylestradiolum

lek na receptę | ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Orlifique interakcje ulotka tabletki powlekane 0,1mg+0,02mg 28 tabl.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Orlifique

Z danych znajdujących się w Aptecznym Banku Danych wynika jednoznacznie, iż podczas trzech l. Liczba zakupionych produktów w zbiorze układ moczowo-płciowy i hormony płciowe uległa zmianie o 8.69%. Opolskie, lubuskie, podlaskie to rejony, w których ilość kupionych towarów w grupie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe była najwyższa. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe, do których należy Orlifique, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 176.17%.

Orlifique - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Orlifique to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że lek Orlifique jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, wielkopolskie, śląskie. Potrafimy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Orlifique. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Orlifique. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, październik, kwiecień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Orlifique. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach lipiec, marzec, sierpień. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Orlifique?

W skład leku Orlifique wchodzi substancja czynna Levonorgestrelum, Ethinylestradiolum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.08%.

Jaka jest dostępność leku Orlifique?

Na terenie naszego kraju lek Orlifique ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Orlifique jest lekiem refundowanym?

Orlifique nie jest lekiem refundowanym.

Czy Orlifique jest lekiem na receptę?

Orlifique jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Orlifique opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: