Milgamma 100

drażetki | 0,1g+0,1g | 30 draż. | Benfothiaminum, Pyridoxini hydrochloridum

lek na receptę | WORWAG PHARMA GMBH & CO.KG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Milgamma 100 interakcje ulotka drażetki 0,1g+0,1g 30 draż.

Wskazania

Choroby układu nerwowego wywołane udokumentowanym niedoborem witaminy B, i B6.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Witaminy

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy i minerały uzupełniające braki mikro i makroelementów, na wzmocnienie odporności i różne inne dolegliwości, produkty wielowitaminowe dla dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób starszych, produkty zawierające witaminy z grupy B oraz A , D, E i C.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Milgamma 100

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w zestawie układ pokarmowy i metabolizm. Zgodnie z dostępnymi informacjami ta zmiana wynosi 1.6%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ pokarmowy i metabolizm z całą pewnością sprzedawane są najczęściej w wymienionych województwach: lubuskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 176.76%.

Milgamma 100 - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa sporej zmianie. Mazowieckie, wielkopolskie, dolnośląskie to regiony, w których lek Milgamma 100 był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Milgamma 100 to Warszawa, Kraków, Wrocław.

Wypada także dodać, że lek Milgamma 100 należy do grupy układ pokarmowy i metabolizm. Wymieniona kategoria znajduje się w 50% wyszukiwań na stronie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po układ pokarmowy i metabolizm

W miesiącach listopad, luty, kwiecień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Milgamma 100. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego produktu została przez nas zaobserwowana we wskazanych miesiącach wrzesień, czerwiec, grudzień . Pomiędzy wskazanymi miesiącami różnica wynosi ponad 500%.

Substancje czynne leku Milgamma 100?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Benfothiaminum, Pyridoxini hydrochloridum - 0.08% opakowań z grupy układ pokarmowy i metabolizm zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Milgamma 100?

Większość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem łatwo dostępnym na terenie Polski.

Czy Milgamma 100 jest lekiem refundowanym?

Milgamma 100 nie jest lekiem refundowanym.

Czy Milgamma 100 jest lekiem na receptę?

Milgamma 100 jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Milgamma 100 opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: