Logo KS-BLOZ

Catalin

krople do oczu | 0,75 mg | 1 tabl. | Pirenoxinum

lek na receptę | MITSUBISHI CORPORATION S.A. POLSKA


Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Statystyki

W okresie ostatnich 3 lat sprzedaż w grupie „leki stosowane w chorobach narządów zmysłów” wzrosła o 0,68%. Największą dynamiką charakteryzują się województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie. Lek ten sprzedaje się najlepiej w miesiącach: luty, marzec i kwiecień, a najsłabiej w miesiącach: czerwiec, lipiec i sierpień. W ciągu ostatniego roku średnia cena sprzedaży leku wzrosła o 115,52%. 

Lek zawiera substancje czynne: pirenoxinum - 0,26% opakowań leków z grupy „leki stosowane w chorobach narządów zmysłów” zawiera ten składnik. Kliknij, aby zobaczyć wszystkie produkty zawierające pirenoxinum.

Pacjenci wyszukując produkt najczęściej mylą jego prawidłową nazwę z katalin, catelin, ritalin, cotalin, calalin.

Lek jest trudno dostępny. 


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Opcje drukowania/zapisu