Acnelec interakcje ulotka żel 1 mg/g 30 g

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Acnelec żel | 1 mg/g | 30 g

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Adapalenum
Podmiot odpowiedzialny: PHARMASWISS CZESKA REPUBLIKA S.R.O.Opis produktu Acnelec


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwtrądzikowe

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu trądziku w postaci leków doustnych (np. tabletki, kapsułki) oraz naskórnych (kremy, żele, maści itp.).


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

witamina d tabletki

Uroda

Prawdziwa moc witaminy D

Witamina D to jedna z najważniejszych substancji dla naszego organizmu. Sprawdź, czym skutkują jej niedobory i jak można ją suplementować!

Jak poradzić sobie z czkawką?

Porady

Jak poradzić sobie z czkawką?

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu miał czkawkę. Czasem trwa kilka sekund, czasem kilka minut. Zdarza się jednak, że może nas męczyć przez ki...


Statystyki Acnelec

0.2 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż wykupionych środków w zbiorze leki stosowane w dermatologii w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się następujące obszary: lubuskie, opolskie, podlaskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w dermatologii, do których należy Acnelec, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 100.12%.

Acnelec - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że lek Acnelec jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów dolnośląskie, mazowieckie, śląskie. Potrafimy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Acnelec. Są to wymienione lokalizacje: Gliwice, Warszawa, Wrocław.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w dermatologii. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Acnelec. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w dermatologii. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Differin (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach styczeń, grudzień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Acnelec. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez osoby w następujących miesiącach styczeń, grudzień. 30.00% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Acnelec?

W skład leku Acnelec wchodzi substancja czynna Adapalenum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 2.57%.

Jaka jest dostępność leku Acnelec?

Na terenie naszego kraju lek Acnelec ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Acnelec jest lekiem refundowanym?

Acnelec nie jest lekiem refundowanym.

Czy Acnelec jest lekiem na receptę?

Acnelec jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Acnelec opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: