Acnelec interakcje ulotka krem 1 mg/g 30 g

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Acnelec krem | 1 mg/g | 30 g

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Adapalenum
Producent: PHARMASWISS CZESKA REPUBLIKA S.R.O.Opis produktu Acnelec


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki przeciwtrądzikowe

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu trądziku w postaci leków doustnych (np. tabletki, kapsułki) oraz naskórnych (kremy, żele, maści itp.).


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Acnelec

Zgodnie z naszymi informacjami jesteśmy w stanie powiedzieć, że sprzedaż w kategorii leki stosowane w dermatologii zmieniła się o 0.2%. Najwyższa sprzedaż w grupie leki stosowane w dermatologii została przez ktomalek.pl zanotowana dla tych województw: lubuskie, podlaskie, świętokrzyskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 100.12%.

Acnelec - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Należy jeszcze napisać, iż lek Acnelec zalicza się do kategorii leki stosowane w dermatologii. Wymieniona grupa znajduje się w 50% przeprowadzanych zapytań w wyszukiwarce internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy leki stosowane w dermatologii. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Acnelec, Differin (WIĘCEJ).

W miesiącach kwiecień, sierpień, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Acnelec. Najniższa liczba zapytań dla tego środka została przez nasze algorytmy zauważona w takich miesiącach styczeń, czerwiec, wrzesień . Między wypisanymi miesiącami różnica jest równa 20.00%.

Substancje czynne leku Acnelec?

W skład leku Acnelec wchodzi substancja czynna Adapalenum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 2.57%.

Jaka jest dostępność leku Acnelec?

Na terenie naszego kraju lek Acnelec ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Acnelec jest lekiem refundowanym?

Acnelec nie jest lekiem refundowanym.

Czy Acnelec jest lekiem na receptę?

Acnelec jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Acnelec opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: