Rantudil Forte

kapsułki twarde | 0,06 g | 21 kaps. | Acemetacinum

lek na receptę | MEDA AKTIEBOLAG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Rantudil Forte interakcje ulotka kapsułki twarde 0,06 g 21 kaps.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne stosowane w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów oraz mięśni, w tym niesteroidowe leki przeciwzapalne.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Rantudil Forte

Zgodnie z dostępnymi w bazie ABD statystykami jesteśmy w stanie zakomunikować, że sprzedaż w kategorii leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego zmieniła się o 3.96%. Najwyższa sprzedaż w grupie leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego została przez ktomalek.pl zanotowana dla wymienionych województw: zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, opolskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, do których należy Rantudil Forte, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa ponad 500%.

Rantudil Forte - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Rantudil Forte to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że lek Rantudil Forte jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów lubelskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie. Potrafimy poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Rantudil Forte. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Jastrzębie-Zdrój, Szczecin.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Rantudil Forte. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Rantudil Forte, Rantudil Retard (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, kwiecień, luty przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Rantudil Forte. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez osoby w następujących miesiącach wrzesień, styczeń, maj. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Rantudil Forte?

W skład leku Rantudil Forte wchodzi substancja czynna Acemetacinum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 1.19%.

Jaka jest dostępność leku Rantudil Forte?

Na terenie naszego kraju lek Rantudil Forte ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Rantudil Forte jest lekiem refundowanym?

Rantudil Forte nie jest lekiem refundowanym.

Czy Rantudil Forte jest lekiem na receptę?

Rantudil Forte jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Rantudil Forte opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: