Pylera interakcje ulotka kapsułki twarde 0,14g+0,125g+0,125g 120 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Pylera kapsułki twarde | 0,14g+0,125g+0,125g | 120 kaps.

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Bismuthi subcitr, Metronidaz.,Tetracycli.
Producent: AXAN PHARMA SASOpis produktu Pylera


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Pylera

Wypada poinformować, że ilość wykupionych środków w zbiorze układ pokarmowy i metabolizm uległa zmianie w ciągu ubiegłych lat o 1.6%. W stosunku do kategorii układ pokarmowy i metabolizm najwyższe kupno zauważyliśmy w przytoczonych województwach: lubuskie, opolskie, warmińsko-mazurskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy układ pokarmowy i metabolizm, do których należy Pylera, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 176.76%.

Pylera - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Pylera to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że lek Pylera jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, podlaskie, śląskie. Potrafimy ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Pylera. Są to wymienione lokalizacje: Katowice, Warszawa, Wrocław.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie układ pokarmowy i metabolizm. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Pylera. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy układ pokarmowy i metabolizm

Potrafimy napisać, iż w miesiącach sierpień, wrzesień, listopad przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Pylera. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach czerwiec, lipiec, październik. 11.42% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Pylera?

W skład leku Pylera wchodzi substancja czynna Bismuthi subcitr, Metronidaz.,Tetracycli.. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.08%.

Jaka jest dostępność leku Pylera?

Na terenie naszego kraju lek Pylera ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Pylera jest lekiem refundowanym?

Pylera nie jest lekiem refundowanym.

Czy Pylera jest lekiem na receptę?

Pylera jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Pylera opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: