Gynodian Depot

roztwór do wstrzykiwań | (0,2g+4mg)/ml | 1 amp.-strz. po 1 ml | Prasteroni enantas, Estradioli valeras

lek na receptę | BAYER PHARMA AG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Gynodian Depot interakcje ulotka roztwór do wstrzykiwań (0,2g+4mg)/ml 1 amp.-strz. po 1 ml

Wskazania

Hormonalna terapia zastępcza u kobiet w okresie około- i pomenopauzalnym, u których występują objawy niedoboru estrogenów.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:

Jak poradzić sobie ze stresem?

Porady

Jak poradzić sobie ze stresem?

W ciągu całego swojego życia zmagamy się z wieloma stresowymi sytuacjami. W wielu przypadkach krótkotrwały stres jest czymś pozytywnym, gdyż motywuje ...


Statystyki Gynodian Depot

Zgodnie z naszymi informacjami możemy powiedzieć, że sprzedaż w grupie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe uległa zmianie o 8.69%. Największa sprzedaż w kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe została przez ktomalek.pl odnotowana dla tych województw: lubuskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 176.17%.

Gynodian Depot - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa dużej zmianie. Wielkopolskie, mazowieckie, śląskie to regiony, w których lek Gynodian Depot był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Gynodian Depot to Warszawa, Poznań, Włocławek.

Warto też wspomnieć, że lek Gynodian Depot należy do grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

W miesiącach listopad, październik, sierpień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Gynodian Depot. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach lipiec, wrzesień, grudzień . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi ponad 500%.

Substancje czynne leku Gynodian Depot?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Prasteroni enantas, Estradioli valeras - 0.08% opakowań z grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Gynodian Depot?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Gynodian Depot jest lekiem refundowanym?

Gynodian Depot nie jest lekiem refundowanym.

Czy Gynodian Depot jest lekiem na receptę?

Gynodian Depot jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Gynodian Depot opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: