Devikap interakcje ulotka płyn doustny 15 000 j.m./ml 10 ml

Dostępny w większości aptek

 

Devikap płyn doustny | 15 000 j.m./ml | 10 ml

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Cholecalciferolum
Producent: MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNAOpis leku Devikap

Wskazania

Profilaktyka i leczenie niedoboru witaminy D.

Zapobieganie i leczenie krzywicy, tężyczka hipokalcemiczna, osteomalacja i choroby kości na podłożu metabolicznym. Profilaktycznie w stanach złego wchłaniania (w wyniku przewlekłych schorzeń jelit, marskości wątroby, rozległej resekcji żołądka i jelit). Leczenie wspomagające w osteoporozie.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Witaminy

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy i minerały uzupełniające braki mikro i makroelementów, na wzmocnienie odporności i różne inne dolegliwości, produkty wielowitaminowe dla dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób starszych, produkty zawierające witaminy z grupy B oraz A , D, E i C.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Devikap

Należy poinformować, że sprzedaż opakowań w grupie układ pokarmowy i metabolizm zmieniła się w trakcie ostatnich lat o 1.6%. W przypadku grupy układ pokarmowy i metabolizm największą sprzedaż odnotowaliśmy w następujących województwach: lubuskie, podlaskie, świętokrzyskie. Dysproporcja w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 176.76%.

Devikap - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań leku Devikap istotnie się zwiększyła. Lek jest najczęściej poszukiwany przez mieszkańców następujących regionów: lubelskie, małopolskie, mazowieckie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Devikap to Ełk, Siedlce, Warszawa.

Układ pokarmowy i metabolizm, do których zaliczany jest Devikap, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań w serwisie KtoMaLek.pl. Najczęściej po układ pokarmowy i metabolizm sięgają mieszkańcy województwa mazowieckiego. Inne popularne leki z tej grupy to Vigantol, Juvit D3, Vigantoletten Max (WIĘCEJ).

Lek Devikap jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: marzec, październik, listopad, a najsłabiej w miesiącach: luty, kwiecień, maj. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 2.67%.

Substancje czynne leku Devikap?

Lek zawiera następujące substancje czynne: Cholecalciferolum - 0.25% opakowań z grupy układ pokarmowy i metabolizm zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Devikap?

Większość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem łatwo dostępnym na terenie Polski.

Czy Devikap jest lekiem refundowanym?

Devikap nie jest lekiem refundowanym.

Czy Devikap jest lekiem na receptę?

Devikap jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz być świadomy, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Devikap opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: