Zrób formę na lato z dietą pudełkową od Heroes Diet

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-04-15 13:37
Przykłady dań z diety pudełkowej od Heroes Diet

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i zanim się obejrzysz, będziesz wskakiwać w skąpe ubrania, które bezlitośnie odsłaniają wszelkie niedoskonałości sylwetki. Boisz się, że nie zdążysz osiągnąć swoich celów i wyrzeźbić figury do wymarzonych kształtów? Bez obaw. To prostsze niż myślisz. A może być nawet przyjemne i... smaczne. O ile zdecydujesz się na catering dietetyczny Heroes Diet.

Zadbaj nie tylko o wygląd, ale też zdrowie

Lato to niezwykły czas, na który czeka się cały rok. Słońce, plaża i wakacyjne wyjazdy są słodką nagrodą za codzienną pracę i obowiązki, których często posiada się aż nadmiar. Nie bez powodu też, planując zrzucenie wagi lub wyrzeźbienie sylwetki, zazwyczaj ustala się termin tuż przed wakacjami. Każdy chce się czuć bowiem swobodnie i dobrze w swoim ciele podczas letnich miesięcy. Dobrze dobrana dieta to jednak znacznie więcej niż smukłe ciało. To przede wszystkim kwestia zdrowia i samopoczucia. I dlatego nie doradzamy katowania się głodówkami, lecz zdecydowanie się na catering dietetyczny, który zapewni bardzo szybkie efekty w postaci osiągnięcia określonej wagi, a także znacznie lepszej kondycji całego organizmu. Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa bowiem na absolutnie każdy aspekt zdrowia - m.in. pracę układu immunologicznego czy sercowo-naczyniowego, wzmocnienie mięśni, kości, stawów i znacznie więcej. W Heroes Diet nad jej skomponowaniem pracuje cały zespół dietetyków, którzy dbają o to, żeby była perfekcyjnie dobrana w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Zdrowe chudnięcie, to lepsze samopoczucie

Jak już wiesz, odchudzanie jest ważne dla zdrowia. Nadwaga, a w dalszej perspektywie otyłość, przyczyniają się do rozwoju wielu, poważnych chorób jak choćby cukrzyca i miażdżyca. Nie bez powodu lekarze biją na alarm, nawołując społeczeństwo do pilnej zmiany nawyków żywieniowych. Czas ich posłuchać, tym bardziej że zbliżają się wakacje. Możesz w ten sposób skorzystać podwójnie: stracić nadprogramowe kilogramy i poprawić swoje zdrowie. Dlaczego warto w tej kwestii zdać się na catering dietetyczny? Cóż... Wyobraź sobie tylko, że musisz wymyślić całodzienne menu, które spełnia następujące kryteria: jest odpowiednio kaloryczne i różnorodne, uwzględnia Twoje zapotrzebowanie na białko, tłuszcze i węglowodany oraz witaminy i mikroelementy, a jest przy tym pyszne i zdrowe. I tak każdego dnia. A do tego musisz jeszcze zrobić zakupy i to wszystko ugotować. Najlepiej, żeby też nic się nie zmarnowało. Proste? Dokładnie, to bardzo skomplikowane. Pozostaje jeszcze dowiedzieć się, który catering dietetyczny Warszawa będzie najlepszy. Heroes Diet to jedyna możliwa odpowiedź.

Heros Diet - zaufaj prawdziwym specjalistom

Catering dietetyczny powinien być opracowywany przez profesjonalnych dietetyków, posiadać odpowiedni wybór diet oraz oczywiście być przygotowywany przez najlepszych kucharzy. I te wszystkie warunki spełnia właśnie Heroes Diet. Są to pudełka dobrze znane mieszkańcom Stolicy oraz okolic, ponieważ działa już przeszło dwa lata. Co ważne, catering ten umożliwia maksymalne dopasowanie menu do swoich upodobań oraz stylu życia. Składa się na to kilka kwestii. Po pierwsze: masz do wyboru aż cztery rodzaje diety (standardowa Basic Hero, bezrybna Fish Free Hero, wegetariańska Vege Hero i wegetariańska z rybami - Vege&Fish Hero). Po drugie: idealną kaloryczność posiłków możesz wyliczyć za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora lub kontaktując się telefonicznie czy też mailowo z dietetykiem Heroes Diet. I po trzecie: decydujesz o tym czy chcesz otrzymywać 3 czy 5 posiłków każdego dnia. Nie każdy w końcu potrzebuje jeść 5 razy dziennie. Oczywiście, zamawiając dietę nie musisz przejmować się już absolutnie niczym, jeśli chodzi o Twoje żywienie. Znikają zakupy i gotowanie, a pod wskazany przez Ciebie adres, codziennie przyjeżdża pyszne, świeżo ugotowane jedzenie. Bo, to czego możesz jeszcze nie wiedzieć, to fakt że w Heroes Diet zakupy są robione codziennie, a potrawy gotowane na bieżąco - każdy składnik jest świeży i nic nie jest mrożone.

Innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku

Uwielbiasz odkrywać nowe smaki? Znakomicie. W Heroes Diet możesz spróbować prawdziwych rarytasów. Dania kuchni śródziemnomorskiej, meksykańskiej, włoskiej i innych, w dietetycznych odsłonach, podbiją podniebienie każdego smakosza. Nie brakuje tu też tradycyjnych polskich dań. I jeszcze coś dla łasuchów: zdrowe desery - osłodzą odliczanie dni do wakacji i wymarzonego urlopu, a które można zajadać bez wyrzutów sumienia. Ważne jest też, że posiłki od Heroes Diet są dostarczane w godzinach popołudniowo-wieczornych: między 16 a 23. Wieczorem chowasz je do lodówki, a od rana zaczynasz przygodę ze zdrowym stylem życia. Nowoczesne rozwiązania, które stosuje ten catering dotyczą też samego transportu: używane są tylko samochody wyposażone w urządzenia chłodnicze. Nie istnieje więc najmniejsze ryzyko, że cokolwiek będzie nieświeże. Z taką dietą pudełkową możesz być pewnym, że latem zachwycisz piękną sylwetką i zdobędziesz formę życia. Tym razem nie masz już żadnych wymówek, wystarczy tylko, że zamówisz catering i oczywiście - zrezygnujesz z podjadania. To jest dokładnie tak łatwe, jak brzmi.

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów