Poznaj Dzienniczek Zdrowia w Visimed i trzymaj zdrowie pod kontrolą

Redakcja KtoMaLek.pl 2022-05-18 09:22
dzienniczek kml

Zespół VisiMed nieustannie pracuje nad rozwojem aplikacji tak, aby użytkownicy mogli wygodnie i kompleksowo dbać o swoje zdrowie monitorując jego stan, odznaczając zażycie leków czy umawiając się w wygodny sposób do lekarza.

Efektem tych prac jest nowość Dzienniczek Zdrowia, dla wszystkich osób, które chcą świadomie dbać o swoje zdrowie.  W jednym miejscu gromadzone są informacje z przeprowadzanych przez Ciebie pomiarów zdrowotnych, do których masz wgląd w każdej chwili. Znajdziesz tam również informacje dotyczące zażywanych przez Ciebie produktów leczniczych. W ramach Dzienniczka zdrowia, możesz oznaczać objawy i nastroje jakie Ci towarzyszą, a Kobiety mogą prowadzić Dzienniczek cyklu.

Dzienniczek Zdrowia w VisiMed to:

- pomiary parametrów zdrowia;

- informacja na temat odznaczenia zażytych leków;

- informacje na temat występujących objawów i nastrojów;

- w przypadku Kobiet możliwość prowadzenia Dzienniczka Cyklu wraz z oddzielnym monitorowaniem leków antykoncepcyjnych;

- instrukcja i dokumentacja samobadania piersi oraz jąder.

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i korzystaj ze wsparcia VisiMed w kompleksowym monitorowaniu swojego stanu zdrowia. 

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/ 

 

 


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów