Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Podkręć metabolizm po świątecznym ucztowaniu

Artykuł sponsorowany

Redakcja K. 2020-01-03 11:21
podkręć metabolizm

Bożonarodzeniowe i wigilijne dania są pyszne i zawierają wiele cennych składników, jednak nadmiar jedzenia i leniwe spędzanie czasu sprawiają, że organizm po świętach pracuje wolniej niż zwykle. Szczególnie cierpi na tym metabolizm, który znacząco spowalnia, przez co po kilku dniach ucztowania waga wskazuje nawet 3-4 kg więcej. Aby szybko się ich pozbyć, możesz postawić na catering dietetyczny Szczecin, który pomoże Ci podkręcić metabolizm.

Nawet gdy na co dzień dbasz o linię, w Boże Narodzenie łatwo ulec pokusie i zjeść znacznie więcej niż się powinno. Jeśli smak pierogów i zapach piernika wygrały ze zdrowym rozsądkiem, możesz uchronić się przed tyciem, stosując zdrową dietę w kolejnych dniach. Catering dietetyczny Szczecin Ci w tym pomoże.

Catering dietetyczny ulgą dla układu trawiennego

Catering dietetyczny jest kierowany do wszystkich osób, które chcą odciążyć przemęczony po świętach układ trawienny. Zdrowa dieta pudełkowa podkręca tempo metabolizmu i dostarcza mniej kalorii, dlatego nagromadzone w Boże Narodzenie kilogramy szybko znikają. Catering dietetyczny Szczecin jest przygotowany z uwzględnieniem odpowiedniej kaloryczności wszystkich posiłków w ciągu dnia. Dania są prawidłowo zbilansowane, dlatego kilkudniowa fit dieta pudełkowa poprawia samopoczucie i ma pozytywny wpływ na stan zdrowia.
 
Co ważne, fit catering w Szczecinie może zamówić każdy bez względu na wiek i płeć. Posiłki są przystosowane do potrzeb kobiet i mężczyzn o różnym zapotrzebowaniu kalorycznym. Dzięki temu po posiłki w pudełkach mogą sięgnąć nawet osoby, które uprawiają sport i na co dzień są bardzo aktywne fizycznie.

Zdrowe potrawy i smukła sylwetka przed Sylwestrem

Prawidłowo skomponowana dieta pudełkowa w Szczecinie składa się głównie ze świeżych składników, wśród których królują warzywa, chudy nabiał i pełnoziarniste produkty. Całości smaku dodają zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek, zioła i przyprawy, które mają zbawienny wpływ dla funkcjonowania układu pokarmowego. Dzięki temu wszystkie potrawy są zdrowe i pomagają wysmuklić sylwetkę przed sylwestrowym balem. Jelita oczyszczają się, co sprawia, że brzuch staje się płaski. Cera promienieje, dzięki licznym witaminom i minerałom znajdującym się w zdrowych potrawach, które dostarcza catering dietetyczny w Szczecinie. Dietę pudełkową można stosować przez cały okres pomiędzy świętami a Sylwestrem, gdyż jest w pełni bezpieczna i zdrowa.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów