Zatroszcz się o swoją rodzinę z aplikacją zdrowotną VisiMed!

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-12-15 14:35
Zmartwiona kobieta, trzyma się dłońmi za głowę. W rogu logo aplikacji VisiMed.

Zarządzanie zdrowiem rodziny to nie lada wyzwanie, piętrzące się terminy, systematyka wizyt, czas poświęcony na kontakty z placówkami ochrony zdrowia, mnożąca się dokumentacja medyczna. Jak to wszystko zorganizować?

Z pomocą przychodzi VisiMed aplikacja mobilna, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny. Łatwo i wygodnie umówisz dzieci i bliskich do lekarza, zamówisz receptę na kontynuację leczenia, odznaczysz zażycie leków czy zaplanujesz grafik szczepień. 

Jak to działa? 

  1. Wystarczy, że założysz dodatkowe konto bliskiej osoby w aplikacji i powiążesz je ze swoim. 
  2. Wskażesz typ powiazania np. dziecko, współmałżonek itp.

I gotowe! 

Od teraz możesz przełączać się między kontami i rezerwować wizyty lekarskie czy kontrolować dawkowanie leków dla siebie i swojej rodziny.   

Pozwól, aby VisiMed stał się Twoim domowym centrum zarządzania zdrowiem, pobierz aplikację ze sklepów Google Play lub App Store.

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów