Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

LekarzeBezKolejki.pl – serwis dla pacjentów

Redakcja KtoMaLek.pl 2018-03-30 09:09
LekarzeBezKolejki.pl

Umawianie wizyty u lekarza mogłoby być łatwiejsze, prawda? Konieczność stania w długiej kolejce w poradni lub oczekiwanie na połączenie telefoniczne z przychodnią to dla pacjenta spory kłopot. Teraz ten proces będzie znacznie prostszy. Serwis LekarzeBezKolejki.pl umożliwia umówienie wizyty lekarskiej, prywatnej lub na NFZ za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Realia polskich pacjentów

Codzienność polskich pacjentów nie jest usłana różami. Samo uzyskanie skierowania do lekarza specjalisty to nie wszystko, gdyż na wizytę trzeba się jeszcze umówić. Proces ten zazwyczaj zajmuje nieproporcjonalnie dużo cennego czasu i może być frustrujący, zwłaszcza gdy po długim oczekiwaniu w kolejce do rejestracji dowiadujemy się, że termin do wybranego specjalisty jest bardzo odległy. 

Zamiast kierować się do kolejnej przychodni i tracić czas, teraz możemy skorzystać z prostego i łatwo dostępnego rozwiązania w postaci serwisu LekarzeBezKolejki.pl, który daje pacjentom możliwość zarezerwowania wizyty u specjalisty bez konieczności wychodzenia z domu. 

W serwisie dostępnych jest ponad 4 miliony wolnych terminów w 2018 roku, z czego przeszło 3 miliony stanowią wizyty na NFZ!

Jak działa serwis LekarzeBezKolejki.pl?

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać interesującą nas specjalizację (lub nazwisko lekarza) oraz miasto, aby mieć dostęp do tysięcy specjalistów zarejestrowanych w bazie. W wynikach wyszukiwania wyświetli się zarówno opcja wizyty prywatnej, jak i na NFZ. W tym drugim przypadku należy pamiętać o odpowiednim skierowaniu od lekarza POZ. Listę dostępnych terminów u specjalistów można w łatwy sposób posortować datami lub według najbliższej lokalizacji. Ponadto część specjalistów udostępnia pacjentom możliwość:

  • skorzystania z teleporady w formie rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji;
  • zamówienia recepty na leki (w ramach kontynuacji dotychczasowego leczenia).

Po dokonaniu wyboru lekarza i terminu wizyty, musimy podać swoje dane kontaktowe, aby dokończyć proces rezerwacji. Następnie należy poczekać na informację zwrotną z potwierdzeniem, które wysyłane jest na podany wcześniej adres e-mail. Na krótko przed terminem wizyty wysłane zostanie przypomnienie w postaci wiadomość SMS oraz e-mail. Jeżeli nie możemy zjawić się u lekarza w wybranym terminie, wystarczy odwołać rezerwację zgodnie z informacjami otrzymanymi w wiadomości potwierdzającej.

Nie znalazłeś terminu?

Może się zdarzyć, że wybrany przez nas specjalista na NFZ nie udostępnia w serwisie LekarzeBezKolejki.pl swojego terminarza wizyt. Z takim gabinetem lub placówką mediczną można skontaktować się bezpośrednio - w bazie danych dostępne są zarówno adres i godziny otwarcia poszczególnych podmiotów, jak i numer telefonu, pod którym można umówić dogodny termin wizyty.

Bezpieczne dane osobowe

Możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje dane osobowe umieszczone w serwisie są całkowicie bezpieczne. W trakcie dokonywania rezerwacji terminu, dane są szyfrowane i tylko wybrana przez Ciebie placówka medyczna może je odczytać. Po zakończeniu procesu rezerwacji zostaną one usunięte z bazy serwisu.

Serwis LekarzeBezKolejki.pl powstał zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Oznacza to, że spełnia najwyższe standardy ochrony danych osobowych.

Wypróbuj serwis LekarzeBezKolejki.pl i zarejestruj się do specjalisty jeszcze dzisiaj.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów