Pimafucort interakcje ulotka krem (0,01g+0,01g+3500I.U.)/g 15 g | tuba

Dostępny w większości aptek

 

Pimafucort krem | (0,01g+0,01g+3500I.U.)/g | 15 g | tuba

Rodzaj: lek na receptę | import równoległy
Substancja czynna: Natamycinum, Hydrocortisonum, Neomycinum
Podmiot odpowiedzialny: AGA KOMMERZ SPOL. S.R.O.Opis produktu Pimafucort


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Czy tatuaże są zdrowe?

Uroda

Czy tatuaże są zdrowe?

Popularną formą zdobienia ciała są tatuaże. Decydują się na nie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Warto się jednak zastanowić, czy tatuaże są bezpiecz...


Statystyki Pimafucort

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w kategorii leki stosowane w dermatologii. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 0.2%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w dermatologii z całą pewnością kupowane są w najwyższej liczbie we wskazanych rejonach: lubuskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w dermatologii, do których należy Pimafucort, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 100.12%.

Pimafucort - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami naszej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl wynika, że lek Pimafucort jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów łódzkie, mazowieckie, zachodniopomorskie. Potrafimy dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Pimafucort. Są to wymienione lokalizacje: Kalisz, Szczecin, Warszawa.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w dermatologii. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Pimafucort. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w dermatologii. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Pimafucort (WIĘCEJ).

Substancje czynne leku Pimafucort?

W skład leku Pimafucort wchodzi substancja czynna Natamycinum, Hydrocortisonum, Neomycinum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 4.71%.

Jaka jest dostępność leku Pimafucort?

Na terenie naszego kraju lek Pimafucort ma na stanie większość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Pimafucort jest lekiem refundowanym?

Pimafucort nie jest lekiem refundowanym.

Czy Pimafucort jest lekiem na receptę?

Pimafucort jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Pimafucort opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: