Lipitrop MK-7 (Reumatrop) interakcje ulotka kapsułki  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Lipitrop MK-7 (Reumatrop) kapsułki | 30 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Lipitrop MK-7 (Reumatrop)

Lipitrop MK-7 (Reumatrop) - działanie

Lipitrop MK-7 to kompleksowy preparat, wpływający korzystnie na funkcjonowanie wszystkich elementów budujących staw: tkanki chrzęstnej, kości, mięśni, ścięgien i więzadeł.

Lipitrop MK-7 zawiera unikalne składniki pochodzenia naturalnego:

• ekstrakt lipidowy z nowozelandzkich małży zielonych wykazuje właściwości przeciwzapalne, łagodząc ból, obrzęk i tkliwość stawów oraz dostarcza niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, wpływając na utrzymanie sprężystej i elastycznej tkanki chrzęstnej,

• witaminy D3 i K2 pomagają w utrzymaniu zdrowych i mocnych kości,

• dodatkowo witamina D3 wykazuje działanie immunomodulujące i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a witamina K2 uzupełnia przeciwzapalne działanie ekstraktu lipidowego z małży.


Jaki jest skład Lipitrop MK-7 (Reumatrop)?

Lipitrop MK-7 zawiera unikalne składniki pochodzenia naturalnego:

• ekstrakt lipidowy z nowozelandzkich małży zielonych

• witaminy D3 i K2

• witamina D3


Lipitrop MK-7 (Reumatrop) zalecane spożycie

Sposób użycia :

Dla uzyskania korzystnych rezultatów przez pierwsze dwa miesiące zaleca się przyjmować preparat 2 razy dziennie po 2 kapsułki (najlepiej wraz z posiłkiem). Po tym okresie porcję można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty wzmacniające kości, mięśnie i stawy

    W tej kategorii znajdziesz produkty wzmacniające kości, mięśnie i stawy zawierajace m.in. chondroitynę, glukozaminę, kolagen, ekstrakt z kurkumy, kwas hialuronowy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.

  • Kości

    Kombinacje Wapnia z Witaminą D, Fosforem oraz połączenie witaminy D i K.

  • Suplementy na zdrowe kości i stawy

    Suplementy na zdrowe kości i stawy są stosowane w celu poprawy kondycji i sprawności całego układu ruchu. Ból pleców, kolan, bioder, stawów oraz ograniczona sprawność ruchowa mogą być objawem różnych dolegliwości i chorób. Dolegliwości te dotyczą zarówno osób starszych, jak i sportowców, pracowników fizycznych oraz osób, u których zdiagnozowano stan zapalny stawów lub kości. W tej kategorii można znaleźć preparaty na stawy, mięśnie i kości, które posiadają w składzie takie substancje jak: glukozamina, chondroityna, witamina C, kwas hialuronowy, kolagen, wyciągi roślinne, magnez, wapń i witamina D (np. Doppelherz aktiv Na stawy, Orton Flex, 4Flex). W aptekach dostępne są preparaty polecane m.in. osobom, u których doszło do nadmiernego zużycia elementów kostno-stawowych, wykonującym ciężka pracę fizyczną obciążającą stawy, uprawiającym sport, z nadwagą, kobietom w okresie menopauzy zagrożonym osteoporozą, osobom po urazach i kontuzjach w obrębie narządu ruchu, w okresie rekonwalescencji i rehabilitacji.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.