Infanrix - IPV+HIB

proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań | 1 daw. (0,5 ml) | 1 amp.-strz. po 0,5 ml | Vaccinum diphteriae,tetanus et pertussis.

lek na receptę | GLAXOSMITHKLINE BIOLOGICALS S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Infanrix - IPV+HIB interakcje ulotka proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań 1 daw. (0,5 ml) 1 amp.-strz. po 0,5 ml

Wskazania

Szczepionka INFANRIX-IPV+Hib jest wskazana do czynnego uodporniania dzieci od 2. miesiąca życia przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i zakażeniom Haemophilus influenzae typ b.Szczepionka INFANRIX-IPV+Hib jest również zalecana jako dawka uzupełniająca u dzieci wcześniej szczepionych szczepionkami DTP, polio i przeciw Haemophilus influenzae typ b.

Szczepionka nie jest wskazana u dzieci powyżej 36. miesiąca życia.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Szczepionki

    W tej kategorii znajdziesz szczepionki stymulujące układ odpornościowy do walki i zapobiegania chorobom wywołanym przez różnego pochodzenia patogeny.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Infanrix - IPV+HIB

31.66 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż wykupionych środków w zbiorze leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się następujące obszary: świętokrzyskie, opolskie, warmińsko-mazurskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie , do których należy Infanrix - IPV+HIB, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 394.28%.

Infanrix - IPV+HIB - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Infanrix - IPV+HIB to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że lek Infanrix - IPV+HIB jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów mazowieckie, łódzkie, małopolskie. Potrafimy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Infanrix - IPV+HIB. Są to wymienione lokalizacje: Kraków, Wrocław, Warszawa.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Infanrix - IPV+HIB. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Pentaxim (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach kwiecień, maj, marzec przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Infanrix - IPV+HIB. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez osoby w następujących miesiącach czerwiec, listopad, styczeń. 211.99% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Infanrix - IPV+HIB?

W skład leku Infanrix - IPV+HIB wchodzi substancja czynna Vaccinum diphteriae,tetanus et pertussis.. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.82%.

Jaka jest dostępność leku Infanrix - IPV+HIB?

Na terenie naszego kraju lek Infanrix - IPV+HIB ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Infanrix - IPV+HIB jest lekiem refundowanym?

Infanrix - IPV+HIB nie jest lekiem refundowanym.

Czy Infanrix - IPV+HIB jest lekiem na receptę?

Infanrix - IPV+HIB jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Infanrix - IPV+HIB opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: