Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Cardiox Vein - opinie. Czy naprawdę działa na miażdżycę i udrażnianie żył?

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-08-16 13:12
Opakowanie suplementu diety Cardiox Vein.

Cardiox Vein to suplement, którego skład przyczynia się do zmniejszenia ilości odkładających się złogów oraz blaszek miażdżycowych w tętnicach. Zawarte w kapsułkach substancje roślinne mogą usprawnić przepływ krwi oraz zmniejszyć ryzyko rozwoju miażdżycy, a także niedokrwienia i niedotlenienia mięśnia sercowego.

Bogaty skład preparatu Cardiox Vein

Składniki preparatu Cardiox Vein wykazują liczne prozdrowotne właściwości, dzięki którym mogą w korzystny sposób wpływać na funkcjonowanie układu krwionośnego, usprawniając przepływ krwi w strukturach tętnic. 

Szczególnie cenne dla pracy krwiobiegu są substancje oraz witaminy, takie jak:

  • Berberyna HCL z korzenia berberysu (Berberis aristata)
  • L-arginina
  • Ekstrakt z głogu standaryzowany na 20% zawartości flawonoidów
  • Ekstrakt z czosnku standaryzowany na zawartość 1% allicyny
  • Koenzym Q10
  • Witaminy z grupy B
Skład suplementu diety Cardiox Vein.

Gdzie kupić Cardiox Vein?

Suplement Cardiox Vein produkowany jest przez polską spółkę Proton Labs i najbezpieczniej jest zamówić go bezpośrednio u producenta: Cardiox Vein

Jak działa suplement diety Cardiox Vein? Opinie po wynikach badań nad składnikami aktywnymi

Głównym składnikiem suplementu diety Cardiox Vein jest l-argininia, aminokwas, który wykazuje silne właściwości usprawniające przepływ krwi przez tętnice. L-arginina stanowi również niezbędny element do prawidłowo przeprowadzonej syntezy tlenku azotu (NO). Proces ten w skuteczny sposób zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi w strukturach tętnic, zapobiegając zakrzepicy, miażdżycy oraz chorobie niedokrwiennej serca.2

Zawarty w kapsułkach ekstrakt z czosnku standaryzowany na 1% allicyny wykazuje silne właściwości bakteriobójcze. Badania przeprowadzone na wydziale radiologii w szpitalu w Szwecji dowiodły, że substancja ta zapobiega występowaniu procesu, jakim jest zwapnienie tętnic wieńcowych, stanowiące bezpośrednią przyczynę rozwoju miażdżycy.3

Koenzym Q10 przyczynia się do zmniejszenia ilości zmian miażdżycowych, tworzących się w tętnicach. Przeprowadzone badania dowiodły, że wprowadzanie do organizmu koenzymu Q10 przyczynia się do obniżenia poziomu śmiertelności, wśród osób zmagających się z chorobami o charakterze sercowo-naczyniowym.4

Berberyna, której źródłem jest korzeń berberysu (Berberis aristata) wpływa korzystnie na wyniki profilu lipidowego. Okazuje się, że wykazuje ona silne właściwości zwalczające dyslipidemię, która wiąże się z zawyżonym stężeniem cholesterolu LDL we krwi.

Uzupełnienie składu stanowi ekstrakt z głogu standaryzowany na 20% zawartości flawonoidów, który pomaga zapobiegać nadmiernemu tworzeniu się skrzepów krwi oraz blaszki miażdżycowej w tętnicach.

Dla kogo dedykowany jest Cardiox Vein? Zapobieganie miażdżycy to nie jedyny z efektów

Kapsułki Cardiox Vein zalecane są zarówno dla osób, które chcą zapobiegać rozwojowi miażdżycy, jak i dla tych, które już zmagają się z tą chorobą. Preparat dedykowany jest również osobom borykającym się z zaburzeniami krzepliwości krwi, które stanowią częstą przyczynę rozwoju choroby, jaką jest miażdżyca.

Warto podkreślić, że stosowanie kapsułek Cardiox Vein powinny rozważyć również osoby, zmagające się ze schorzeniami, które mogłyby zwiększać ryzyko nadmiernego gromadzenia się blaszki miażdżycowej w tętnicach. Do takich dolegliwości zaliczyć można zawyżony poziom cholesterolu oraz otyłość.

Jak dawkować suplement diety Cardiox Vein, aby przeciwdziałanie miażdżycy było bezpieczne?

Preparat Cardiox Vein powinien być stosowany w dawce 3 kapsułek dziennie. Należy pamiętać, że suplementacja nie jest zamiennikiem zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Kiedy zrezygnować ze stosowania kapsułek? Kilka słów o przeciwwskazaniach

Kapsułki Cardiox Vein nie powinny być stosowane w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wchodzących w skład suplementu. Z suplementacji powinny zrezygnować również kobiety w ciąży oraz w trakcie laktacji.

Prawidłowe przechowywanie

Suplement diety Cardiox Vein powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w miejscu zapewniającym ochronę przed negatywnym wpływem wilgoci oraz promieni słonecznych. Kapsułki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

1. ncbi.nlm.nih[dot]gov/pmc/articles/PMC6491827/ 
2. mito-med[dot]pl/artykul/l-arginina-dla-zdrowia-ukladu-krazenia
3. ncbi.nlm.nih[dot]gov/pmc/articles/PMC7191741/
4. sciencedaily[dot]com/releases/2013/05/130525143852.htm


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów