Cardio Life - na serce. Opinie i efekty. Jak dbać o zdrowe serce?

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-08-16 10:13
Opakowanie suplementu diety Cardio Life.

Preparat Cardio Life wspomaga funkcjonowanie serca oraz całego układu sercowo-naczyniowego, dzięki czemu może stanowić doskonały środek zapobiegający występowaniu w przyszłości schorzeń wynikających z zaburzonej pracy mięśnia sercowego. Zawarte w suplemencie ekstrakty roślinne mogą skutecznie wzmacniać tętnice oraz naczynia krwionośne, przyczyniając się do regulacji przepływu krwi.

Suplement diety Cardio Life to preparat, opierający swoje działanie na dobrze przebadanych składnikach, które wykazują działanie wspomagające pracę serca i całego układu krążenia. Dzięki bogactwu mikroskładników, kapsułki Cardio Life rzucają bardzo duże wyzwanie innym preparatom dostępnym na rynku, plasując się na miejscu jednych z najlepszych tabletek wspomagających prewencyjne dbanie o serce i cały układ naczyniowy.

Standaryzowane ekstrakty roślinne w Cardio Life - skład suplementu i stężenie mikroskładników

W składzie suplementu Cardio Life możemy znaleźć cenne dla układu sercowo-naczyniowego substancje, takie jak ekstrakty roślinne, witaminy oraz aminokwasy. Bogaty skład preparatu sprawia, że może on w skuteczny sposób wspomagać procesy zachodzące w krwiobiegu oraz zmniejszać ryzyko rozwoju chorób serca.

  • Berberyna (Berberis aristata)
  • Ekstrakt z karczocha standaryzowany na 5% cynaryny
  • Trans-resweratrol z korzenia rdestowca japońskiego (Polygonum cuspidatum)
  • Ekstrakt z głogu standaryzowany na 20% zawartości flawonoidów
  • Koenzym Q10
  • Żelazo
  • Witaminy z grupy B
Skład suplementu diety Cardio Life.

Gdzie kupić Cardio Life?

Produkt został wyprodukowany przez firmę Proton Labs sp. z o.o. i najbezpieczniej jest kupić go bezpośrednio od producenta na stronie: Cardio Life

Jak działa suplement diety Cardio Life? Badania wskazują na pozytywne działanie składników w obrębie układu naczyniowego

Cenne dla zdrowia składniki zawarte w kapsułkach Cardio Life mogą w skuteczny sposób wspomagać funkcjonowanie całego układu sercowo-naczyniowego. Oprócz wzmocnienia pracy mięśnia sercowego zażywanie Cardio Life może przyczynić się również do wyrównania poziomu cholesterolu we krwi, regulacji ciśnienia oraz wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Występująca w składzie suplementu berberyna oddziałuje w pozytywny sposób na funkcjonowanie gospodarki lipidowej organizmu. Badania potwierdzają, że systematyczne wprowadzanie do organizmu tej substancji może przyczynić się do obniżenia poziomu złego cholesterolu LDL oraz trójglicerydów we krwi.1 2

Zawarty w Cardio Life trans-resweratrol to polifenol wykazujący silną biologicznie aktywność, którego źródłem jest wiele gatunków roślin. Przeprowadzone badania dowodzą, że substancja ta wpływa w korzystny sposób na funkcjonowanie układu krążenia oraz może zmniejszać ryzyko występowania w przyszłości chorób sercowo-naczyniowych.3

Kolejnym, zasługującym na podkreślenie składnikiem preparatu są standaryzowane ekstrakty roślinne z głogu oraz z karczocha. Wykazują one właściwości regulujące ciśnienie krwi oraz niwelujące zaburzenia występujące w obrębie gospodarki lipidowej organizmu.4 5 

Koenzym Q10 wpływa na usprawnienie krążenia krwi w tętnicach. Właściwości te przyczyniają się do obniżonego ryzyka tworzenia się skrzepów krwi oraz odkładania blaszki miażdżycowej, stanowiącej bezpośrednią przyczynę rozwoju choroby, jaką jest miażdżyca.

Składniki, które dopełniają bogaty skład suplementu to żelazo, stanowiące częsty element preparatów mających na celu zwalczać niedokrwistość, a także witaminy z grupy B, które obniżają stężenie homocysteiny w organizmie.6

Kto powinien stosować suplement Cardio Life? Dla kogo kapsułki przyniosą najwięcej korzyści?

Kapsułki Cardio Life dedykowane są osobom, którym zależy na wzmocnieniu pracy serca. Suplementacja zalecana jest zarówno dla osób, które zmagają się z zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, jak i dla tych, które chcą zapobiegać rozwojowi schorzeń w obrębie mięśnia sercowego w przyszłości.

Warto podkreślić, że o ochronę serca powinny zadbać również osoby zmagające się z zaburzeniami w obrębie gospodarki lipidowej, nadciśnieniem tętniczym oraz otyłością. W przypadku takich dolegliwości suplementacja z użyciem Cardio Life może przyczynić się do obniżenia ryzyka rozwoju chorób serca.

Dawkowanie Cardio Life - jak dużą dawkę należy przyjmować?

Zalecana dawka suplementu diety Cardio Life wynosi 3 kapsułki na dobę. Aby wzmocnić działanie preparatu, należy prowadzić zdrowy styl życia oraz zadbać o regularną aktywność fizyczną oraz przestrzeganie zasad zdrowej diety.

Przeciwwskazania i uwagi dotyczące stosowania

Nie należy stosować suplementu Cardio Life w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Z suplementacji powinny zrezygnować również kobiety w ciąży oraz w trakcie laktacji.

Przechowywanie

Kapsułki Cardio Life powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy również zadbać o ochronę kapsułek przed negatywnym wpływem wilgoci oraz promieni słonecznych.

 

1. pubmed.ncbi.nlm.nih[dot]gov/15926873/
2. ncbi.nlm.nih[dot]gov/pmc/articles/PMC5871262/
3. ncbi.nlm.nih[dot]gov/pmc/articles/PMC6413130/
4. healthline[dot]com/nutrition/artichoke-benefits#TOC_TITLE_HDR_4
5. healthline[dot]com/nutrition/hawthorn-berry-benefits#6.-Helps-prevent-hair-loss
6. webmd[dot]com/heart-disease/news/20100415/b-vitamins-reduce-strokes-and-heart-disease-deaths

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów