Afobam

tabletki | 1 mg | 30 tabl. | Alprazolamum

lek na receptę | EGIS PHARMACEUTICALS PLC

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Afobam interakcje ulotka tabletki 1 mg 30 tabl.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Interakcje tego leku z żywnością mogą wpływać na ograniczenie skuteczności leczenia.

Poniżej znajduje się lista znanych nam interakcji tego leku z żywnością.

Alkohol

Interakcja
 istotna

Dotyczy leków
Afobam

Alkohol

Alkohol hamuje metabolizm alprazolamu powodując wzrost jego stężenia we krwi. Działanie alkoholu również może zostać nasilone. W wyniku interakcji mogą wystąpić: senność i zaburzenia mowy, osłabienie koncentracji, zręczności i koordynacji ruchowej. W czasie trwania terapii należy rozważyć niebezpieczeństwo związane z jednoczesnym stosowaniem leku i alkoholu.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki psycholeptyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwpsychotyczne, uspokajające, nasenne, w tym produkty ziołowe o wymienionym działaniu.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Afobam

Z danych znajdujących się w Aptecznym Banku Danych wynika jednoznacznie, iż w trakcie trzech l. Liczba zakupionych produktów w zbiorze leki stosowane w chorobach układu nerwowego uległa zmianie o 8.1%. Opolskie, pomorskie, lubuskie to rejony, w których ilość kupionych towarów w grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego była najwyższa. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego, do których należy Afobam, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 71.08%.

Afobam - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Afobam to lek, którego ilość zapytań zasadniczo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że lek Afobam jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów zachodniopomorskie, podkarpackie, pomorskie. Potrafimy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Afobam. Są to wymienione lokalizacje: Częstochowa, Warszawa, Rzeszów.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Afobam. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Xanax, Zomiren, Alpragen (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę lekową informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach listopad, lipiec, październik przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Afobam. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez osoby w następujących miesiącach czerwiec, kwiecień, sierpień. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Afobam?

W skład leku Afobam wchodzi substancja czynna Alprazolamum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 3.06%.

Jaka jest dostępność leku Afobam?

Na terenie naszego kraju lek Afobam ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Afobam jest lekiem refundowanym?

Afobam nie jest lekiem refundowanym.

Czy Afobam jest lekiem na receptę?

Afobam jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Afobam opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: