Leczenie stomatologiczne na raty zyskuje na popularności

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2020-01-17 13:01
leczenie stomatologiczne na raty

Leczenie stomatologiczne w prywatnych gabinetach jest dość kosztowne, jednak jego jakość jest znacznie wyższa niż w przypadku zabiegów refundowanych w ramach powszechnego ubezpieczenia. Stomatolodzy są w stanie wyleczyć nawet poważne ubytki i pomóc pacjentowi zachować stałe uzębienie do późnej starości, jednak by tak się stało, konieczne jest opłacenie przez pacjenta kosztów wszystkich zabiegów. Jak można je sfinansować? Z pomocą przychodzą atrakcyjne systemy ratalne.

Koszty leczenia stomatologicznego mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. Dla większości Polaków są to spore kwoty, jednak dzięki nim można w pełni wyleczyć wszystkie ubytki i zadbać o piękny uśmiech. Co zrobić, gdy ma się zbyt mało gotówki, by opłacić usługi stomatologa? Wystarczy sięgnąć po atrakcyjny system finansowania w formie dogodnych rat.

Raty w gabinecie stomatologicznym coraz powszechniejsze

Zakupy na raty są powszechne od wielu lat, jednak przez długi czas dotyczyły głównie zakupu mebli lub sprzętów elektronicznych. Obecnie coraz więcej usług można zrealizować, pokrywając ich koszty w systemie ratalnym. Dotyczy to między innymi leczenia stomatologicznego w prywatnych gabinetach dentystycznych. W placówkach takich jak gabinet stomatologiczny Dentalcorner możliwe jest rozłożenie płatności za wykonane zabiegi lecznicze na raty, dzięki czemu nawet skomplikowane usługi medyczne można zrealizować od razu.
 
Dzięki ratom w gabinecie stomatologicznym, możliwe jest szybkie wyleczenie wszystkich zębów i znaczna poprawa stanu uzębienia. W ten sposób hamuje się dalszy rozwój próchnicy, a także znacząco zmniejsza się ryzyko utraty poszczególnych zębów. Dodatkowo, wybierając kompleksowe leczenie stomatologiczne przy użyciu nowoczesnych metod, ma się szansę uzupełnić utracone uzębienie za pomocą implantów, które z powodzeniem służą do końca życia.​

Jak uzyskać raty na leczenie stomatologiczne?

Aby uzyskać raty na leczenie dentystyczne, wystarczy spełnić kilka prostych kroków. Możliwe jest sfinansowanie w ten sposób wszystkich usług stomatologicznych. Kredytowanie obejmuje okres nawet do 48 miesięcy, jeżeli kwota leczenia jest odpowiednio wysoka. Decyzja kredytowa jest przyznawana na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów, dzięki czemu uzyskanie rat wiąże się z minimalną liczbą formalności. Dodatkowo pacjenci gabinetu stomatologicznego mogą skorzystać z promocji na raty z oprocentowaniem 0%, która minimalizuje koszty związane z zaciągnięciem kredytu.

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów