Detoks po imprezie. Jak błyskawicznie postawić się na nogi, kiedy przesadziło się z alkoholem?

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2020-01-03 10:33
detoks

Wyjście na „jedno piwo” skończyło się jednak nieco inaczej? Poważnie przesadziłeś z alkoholem, a nie możesz wziąć sobie wolnego w pracy, czekają Cię ważne obowiązki lub po prostu musisz być w formie? Doskonałym rozwiązaniem będzie detoks po imprezie, czyli odtruwanie alkoholowe w domu. Wyjaśniamy na czym polega i jakie daje efekty!

Niestety czasami nie można pozwolić sobie na spokojny odpoczynek po upojnej, sowicie zakrapianej nocy. Bywa też i tak, że zabawa rozbuchała się tak bardzo, że skutki uboczne pijaństwa są szczególnie dotkliwe. Osoby dbające o swój wizerunek, obciążone codziennie ważnymi zadaniami czy zobowiązane do istotnych działań zwykle muszą po takim incydencie szybko postawić się na nogi. Najlepiej sprawdzi się wtedy detoks alkoholowy z dojazdem do domu! Wyjaśniamy na czym polega taka usługa!

Jak wygląda odtruwanie alkoholowe w domu?

Wystarczy jeden telefon, by na umówioną godzinę w wyznaczonym miejscu stawił się lekarz lub wyspecjalizowany ratownik medyczny z potrzebnym sprzętem. Odtrucie alkoholowe przyspiesza proces oczyszczenia organizmu z alkoholu, a także łagodzi wszystkie nieprzyjemne objawy kaca. Detoks polega na dożylnym podaniu mieszanki elektrolitów, glukozy, witamin oraz innych makro- i mikroelementów, które wesprą zatruty organizm. Oprócz tego pacjent otrzymuje również zestaw świadomie dobranych leków przeciwwymiotnych, przeciwbólowych oraz inne niezbędne preparaty. Proces jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnego dyskomfortu – wręcz przeciwnie, daje dużą ulgę.

Co daje kroplówka na kaca?

Profesjonalnie przeprowadzone odtruwanie alkoholowe w domu sprawia, że pacjent już w kilka godzin jest w stanie w pełni normalnie funkcjonować. Oznacza to, że znikną wtedy negatywne skutki nadużycia napojów wyskokowych – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Wraca apetyt, energia oraz pełna jasność umysłu. Po wszystkim z powodzeniem można iść do pracy, udać się na ważne spotkanie czy po prostu wrócić do codziennych zajęć.

Nie jestem alkoholikiem, ale przesadziłem z alkoholem, czy powinienem się odtruwać?

Każde nadużycie alkoholu powoduje pewne negatywne zmiany w organizmie – nawet jeśli zdarza się tylko okazjonalnie. Odtruwanie po alkoholu pozwala wrócić do w pełni prawidłowego funkcjonowania psychofizycznego. W ten sposób można też ochronić się przed potencjalnymi kłopotami z układem trawiennym czy krwionośnym. Etanol jest przecież dla człowieka trucizną – słabą, ale nadal potencjalnie niebezpieczną. Nikt też po prostu nie lubi źle się czuć po alkoholu. Jeśli kac jest wyjątkowo przykry, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.


Każde nadużycie alkoholu jest przykre w skutkach i bardzo niekorzystne dla organizmu. Jeśli więc Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje ekspresowej kuracji na kaca, zadzwoń na całodobowy numer: 537677773. Detoks Fenix w kilka godzin stawia na nogi, w profesjonalny, zdrowy i bezpieczny sposób!

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów