Dexilant

kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu twarde | 0,03 g | 28 kaps. | Dexlansoprazolum

lek na receptę | TAKEDA PHARMA SP. Z O.O.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Dexilant interakcje ulotka kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu twarde 0,03 g 28 kaps.

Wskazania

Produkt leczniczy DEHLANT jest wskazany do stosowania u dorosłych w następujących wskazaniach:

- Leczenie nadżerkowego refluksowego zapalenia przełyku;

- Leczenie podtrzymujące nadżerkowego refluksowego zapalenia przełyku i zgagi;

- Krótkotrwałe leczenie zgagi i zarzucania kwasu żołądkowego związanego z nienadżerkową objawową postacią choroby refluksowej przełyku (ang. GERD, gastro-oesophageal reflux disease).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Dexilant

Wypada poinformować, że ilość wykupionych produktów w zestawie układ pokarmowy i metabolizm uległa zmianie podczas poprzednich lat o 1.6%. Odnośnie kategorii układ pokarmowy i metabolizm najwyższe kupno zanotowaliśmy w wymienionych województwach: opolskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 176.76%.

Dexilant - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa ogromnej zmianie. łódzkie, mazowieckie, pomorskie to województwa, w których lek Dexilant był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Dexilant. Są to wskazane miasta: Warszawa, Poznań, Wrocław.

Można poza tym powiedzieć, iż lek Dexilant zalicza się do kategorii układ pokarmowy i metabolizm. Wymieniona grupa znajduje się w 50% przeprowadzanych zapytań na stronie internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy układ pokarmowy i metabolizm

W miesiącach listopad, sierpień, kwiecień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Dexilant. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach maj, październik, styczeń . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Dexilant?

W skład leku Dexilant wchodzi substancja czynna Dexlansoprazolum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 0.25%.

Jaka jest dostępność leku Dexilant?

Na terenie naszego kraju lek Dexilant ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Dexilant jest lekiem refundowanym?

Dexilant nie jest lekiem refundowanym.

Czy Dexilant jest lekiem na receptę?

Dexilant jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Dexilant opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: