Najlepsze na kamienie nerkowe. Jak pozbyć się kamicy nerkowej z Uroseren?

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2022-08-01 14:55
Zdjęcie 3 opakowań suplementu diety Uroseren.

Potocznie nazywane kamienie nerkowe są to złogi substancji chemicznych znajdujących się w moczu. Kumulują się one w postaci kryształków, początkowo nie dając żadnych objawów. Jednak z czasem łączą się one w większe skupiska, które przemieszczają się, nierzadko raniąc przy tym moczowód lub całkowicie torując drogi moczowe.

Czy Uroseren jest skuteczny? Jak pozbyć się kamieni nerkowych?

Swoje wyjątkowe działanie Uroseren zawdzięcza mocy starannie dobranych ekstraktów roślinnych zamkniętych w kapsułkach, których słuszność stosowania potwierdzają liczne badania naukowe. 

  • Ekstrakt z Chanca Piedra, który wpływa na pH środowiska, zakłócając tworzenie się kamieni nerkowych oraz działa rozluźniająco na moczowody, ułatwiając wydalanie złogów.
  • Ekstrakt z nasion dyni standaryzowany na zawartość 2 % β-sitosterolu, który skutecznie wspiera prawidłową funkcję nerek, usprawnia przepływ moczu oraz korzystnie wpływa na poziom substancji inicjujących i hamujących proces krystalizacji.
  • Ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego standaryzowany na zawartość 98% trans-resweratrolu, który zapobiega uszkodzeniom kanalików nerkowych.
  • Ekstrakt z owoców żurawiny standaryzowany na zawartość 50% proantocyjanidyn, który hamuje kolonizacje niechcianych bakterii w układzie moczowych i zmniejsza ryzyko infekcji.
  • Ekstrakt z pietruszki zwyczajnej, który zwiększa pH moczu, utrudniając tworzenie się kamieni nerkowych, ma właściwości nefroprotekcyjne, oczyszczające i nasilające diurezę. 
  • Ekstrakt z kłącza perzu, który ma działanie moczopędne, przeciwzapalne i bakteriobójcze.
  • Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, który powoduje wzrost częstości i objętości wydalanego moczu oraz istotnie zmniejsza krystalizację szczawianu wapnia.

Wyznacznikiem jakości i skuteczności jest fakt, że surowce są standaryzowane. 

Dla kogo dedykowany jest Uroseren na kamicę nerkową?

Uroseren świetnie sprawdzi się u osób cierpiących na kamicę nerkową i mających tendencję do tworzenia kamieni moczowych, jak również u osób z nawracającymi infekcjami i stanami zapalnymi nerek, dróg moczowych czy cewki moczowej. Preparat warto włączyć w przypadku takich objawów jak częste parcie na mocz, ciągłe uczucie zalegania moczu w pęcherzu, pieczenie lub ból podczas mikcji czy obecność krwi w moczu. 

Gdzie kupić Uroseren?

Za produkcję suplementu Uroseren odpowiedzialna jest polska spółka Proton Labs sp. z o.o. i można go zamówić bezpośrednio na stronie producenta: https://protonlabs.pl/products/uroseren-na-nerki-i-kamienie-nerkowe 

Zalecenia

Zalecana dawka suplementu Uroseren to 3 kapsułki. Suplementacja wzbogaca normalną dietę w substancje wykazujące korzystne efekty fizjologiczne, ale nie może być zamiennikiem zdrowego stylu życia oraz zrównoważonego żywienia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania Uroserenu jest nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy stosować w trakcie ciąży oraz laktacji.

Przechowywanie

Uroseren należy przechowywać w temperaturze pokojowej oraz chronić przed ich ekspozycją na słońce i wilgoć. Trzymać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów