Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Jaki materac wybrać na ból kręgosłupa?

Artykuł sponsorowany

Redakcja K. 2020-06-26 13:14
jaki materac wybrać

Na dolegliwości ze strony kręgosłupa skarży się coraz więcej osób. Siedzący tryb życia, brak ruchu, coraz większa otyłość, również wśród dzieci i młodzieży, mają negatywny wpływ na jego kondycję. Warto zawczasu podjąć walkę o jego dobrą formę poprzez aktywność sportową, utrzymanie prawidłowej wagi ciała lecz również zapewnienie odpowiedniego wsparcia podczas snu. Na kaszmirowysen.pl znajdziesz szeroki wybór materacy, które zadbają o Twój kręgosłup.

Materac termoelastyczny

Jeżeli bóle kręgosłupa spowodowane są zwyrodnieniami należy zrobić wszystko by choć w nocy maksymalnie go odciążyć. Najlepiej w takiej sytuacji sprawdzą się materace z powierzchnią wykonaną z pianki termoelastycznej Visco Memory. Jakie cechy posiada taki materac?

Materac termoelastyczny wykonany jest z pianki reagującej na temperaturę i dotyk. Pod wpływem ciepła mięknie i dopasowuje się do kształtu ciała pod jego naciskiem. Przylega więc perfekcyjnie do wszystkich krzywizn sylwetki. Dzięki temu ciało jest idealnie podpierane, kręgosłup odciążony, mięśnie rozluźnione, ciało zrelaksowane i odprężone. Brak ucisku wywieranego na naczynia krwionośne sprawia, że krew lepiej krąży. Komórki są dotlenione i odżywione, więc w ciągu dnia umysł jest skupiony i skoncentrowany. Dzięki piance termoelastycznej kręgosłup przybiera naturalną pozycję, napięcia w odcinku lędźwiowym lub szyjnym są zniwelowane. Narządy wewnętrzne nie są ściśnięte, więc poprawia się motoryka całego układu trawiennego. Lepiej się oddycha.

Materace oferowane przez kaszmirowysen.pl posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materac termoelastyczny posiada właściwości antyalergiczne, w piance nie gromadzą się chorobotwórcze mikroorganizmy jak grzyby, bakterie czy pleśnie. Zachowana jest dobra cyrkulacja powietrza, materac jest przewiewny co dodatkowo zwiększa jego antyuczuleniowe cechy. Pianka termoelastyczna visco memory jest bardzo miękka, komfortowa, otula ciało. Materace termoelastyczne polecane są również osobom, które znajdują się w trakcie rekonwalescencji lub choroba nie pozwala im wstawać z łóżka. Ich specyficzne właściwości zapobiegają bowiem powstawaniu bolesnych odleżyn.

Materac lateksowy od kaszmirowysen.pl

Alternatywą dla materaca termoelastycznego może być materac lateksowy. Jest bardzo trwały i elastyczny, zawiera wiele punktów podparcia, dzięki czemu odpowiednio podpiera bolący kręgosłup. Wysokiej jakości materace lateksowe dostępne na kaszmirowysen.pl cechują się wyjątkową sprężystością, dzięki czemu przypadną do gustu osobom lubiącym twardsze powierzchnie, które nie lubią uczucia zapadania w materac. W przeciwieństwie do pianki termoelastycznej lateks nie nagrzewa się, będzie więc odpowiedniejszy dla osób, które mają problem z przegrzewaniem się.

Chroń swój kręgosłup

Kaszmirowysen.pl to sklep, który zadba o Twoje zdrowie i samopoczucie. Odpowiednia regeneracja organizmu w nocy to gwarancja wydajności, energii i chęci do działania za dnia. Chroń swój kręgosłup przed zwyrodnieniami i obciążeniami, by jak najdłużej cieszyć się radością życia, aktywnością i dobrym samopoczuciem.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów