Fala zachorowań na nowotwory. Sprawdź gdzie szukać pomocy i wsparcia.

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-06-16 08:44
Grafika 3D z adresem do strony zwrotnikraka.pl

Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl powstaje w oparciu o zweryfikowaną i solidną wiedzę lekarzy oraz specjalistów od chorób onkologicznych. To strona dedykowana nie tylko chorym, ale też ich bliskim, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Co dokładnie znajdziesz na portalu onkologicznym Zwrotnikraka.pl?

Na nowotwory umiera każdego roku na świecie blisko 8 milionów osób. W Polsce natomiast rak to najczęstsza przyczyna zgonów tuż obok chorób układu krążenia. Nie da się zatem ukryć, że jest to globalny problem, który tak naprawdę może dotknąć każdego, niezależnie od wieku i płci. Dlatego powstał portal onkologiczny Zwrotnikraka.pl, czyli kompleksowe kompendium wiedzy na temat schorzeń nowotworowych. To otwarta baza wiedzy dla każdego, kto potrzebuje informacji, wsparcia lub po prostu pocieszenia w chorobie nowotworowej.

Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl – ponad 10 lat wsparcia dla chorych

Wiemy, że w Polsce opieka nad pacjentami onkologicznymi bywa niewystarczająca. Dlatego chorzy często sami muszą szukać informacji na temat procesu leczenia. Właśnie w tym może pomóc portal onkologiczny Zwrotnikraka.pl skierowany nie tylko do chorych, ale też ich rodzin, partnerów, przyjaciół, opiekunów, a także do lekarzy oraz studentów.

Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl składa się z kilku bogatych w informacje kategorii:

 • Antyrak – profilaktyka, dieta przeciwnowotworowa, polecane publikacje, książki i filmy na temat przeciwdziałaniu nowotworom,
 • Nowotwory – rak płuc, piersi, jelita grubego, głowy – przybliżenie każdego schorzenia nowotworowego (objawy, rokowanie, leczenie)
 • Baza wiedzy – wszystko o schorzeniach nowotworowych, zaczynając na objawach, po wsparcie żywieniowe,
 • Leczenie – konwencjonalne i niekonwencjonalne metody leczenie nowotworów,
 • Wsparcie – pomoc dla chorego i jego bliskich, historie wyleczonych pacjentów,
 • Forum – miejsce, w którym każdy może zasięgnąć porady,
 • Koronawirus – w dobie pandemii dodaliśmy tę zakładkę, aby wspierać pacjentów onkologicznych w walce z COVID-19.

Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl to zatem otwarta i bezpieczna przestrzeń dla każdego, kto szuka wsparcia, informacji lub danych na temat chorób onkologicznych.

Lekarz uzupełniający dokumentację medyczną. Na zdjęciu adres zwrotnikraka.pl

Przyjazny portal onkologiczny Zwrotnikraka.pl

Walka z chorobą nowotworową to nie tylko obciążenie fizyczne, ale również psychiczne. Dlatego na stronie znajdziesz mnóstwo informacji z zakresu psychoonkologii, która niesie wsparcie psychiczne dla pacjentów cierpiących na raka.

Warto zajrzeć na forum lub do zakładki „Wsparcie”, w której pacjenci dzielą się także swoimi historiami ze szczęśliwym zakończeniem. Uważamy, że wsparcie i wzajemne zrozumienie odgrywają kluczową rolę podczas wychodzenia z choroby.

Na portalu onkologicznym Zwrotnikraka.pl znajdziesz też tak przydatne informacje jak:

 • prowadzenie ciąży
 • przy współistniejącej chorobie nowotworowej,
 • konferencje, warsztaty i kampanie związane ze schorzeniami nowotworowymi,
 • niekonwencjonalne metody leczenia raka.

Zwrotnikraka.pl tworzy wspólnotę – łączy ludzi cierpiących na schorzenia onkologiczne bez względu na wiek lub płeć. Jeśli zatem szukasz wsparcia i rzetelnej bazy wiedzy o nowotworach, zajrzyj na największy portal onkologiczny w Polsce!

Autor

Redakcja KtoMaLek.pl - Zespół redakcyjny KtoMaLek.pl tworzą doświadczeni farmaceuci, którzy specjalizują się w różnych obszarach tematyki zdrowotnej. Doświadczenie zdobyte w zawodzie oraz wiedza uzyskana podczas studiów farmaceutycznych, pozwalają na tworzenie merytorycznych treści zgodnych z EBM (and. Evidence-based Medicine), opartych na rzetelnych źródłach — aktualnych badaniach naukowych, branżowych podręcznikach i książkach. Za praktyką podążają również pasja i niesłabnąca chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się nią z pacjentami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do ciekawych i angażujących materiałów edukacyjnych.

Zobacz wszystkie artykuły Redakcja KtoMaLek.pl


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów