Logo KS-BLOZ

Heparegen

tabletki | 0,1 g | 30 tabl. | Timonacicum

lek na receptę | PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 2 290 z 6 551 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 30 tabl.

Wskazania

Pomocniczo w ostrych i przewlekłych schorzeniach wątroby o różnej etiologii oraz w toksycznym uszkodzeniu wątroby spowodowanym alkoholem, lekami lub substancjami chemicznymi.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 100 tabl.

Heparegen

tabletki

100 tabl. | 0,1 g

 

Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 100 tabl.

Heparegen

tabletki

100 tabl. | 0,1 g

 
Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 100 tabl.

Heparegen

tabletki

100 tabl. | 0,1 g

 

Statystyki Heparegen

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w kategorii układ pokarmowy i metabolizm. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 1.6%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ pokarmowy i metabolizm ewidentnie kupowane są w najwyższej liczbie we wskazanych rejonach: podlaskie, zachodniopomorskie, opolskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy układ pokarmowy i metabolizm, do których należy Heparegen, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 176.76%.

Heparegen - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Heparegen to lek, którego ilość zapytań zasadniczo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami naszej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl wynika, że lek Heparegen jest wyszukiwany przez internautów następujących regionów mazowieckie, pomorskie, śląskie. Potrafimy dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Heparegen. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Warszawa, Warszawa.

W wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie układ pokarmowy i metabolizm. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Heparegen. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy układ pokarmowy i metabolizm. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Heparegen, Heparegen (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę KtoMaLek informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach listopad, grudzień, marzec przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Heparegen. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez osoby w następujących miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Heparegen?

W skład leku Heparegen wchodzi substancja czynna Timonacicum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.34%.

Jaka jest dostępność leku Heparegen?

Na terenie naszego kraju lek Heparegen ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Heparegen jest lekiem refundowanym?

Heparegen nie jest lekiem refundowanym.

Czy Heparegen jest lekiem na receptę?

Heparegen jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: