Logo KS-BLOZ

Eziclen

koncentrat do sporządzania roztworu doustnego | (17,51g+3,276g+3,13g)/but. | 2 but. | Natrii sulf., Magnesii sulf.,Kalii sulf.

lek na receptę | IPSEN PHARMA

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 1 373 z 6 501 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Eziclen interakcje ulotka koncentrat do sporządzania roztworu doustnego (17,51g+3,276g+3,13g)/but. 2 but.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Statystyki Eziclen

Układ pokarmowy i metabolizm to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż kupionych opakowań w grupie układ pokarmowy i metabolizm w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się takie oto obszary: podkarpackie, dolnośląskie, śląskie. Różnica w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 176.76%.

Eziclen - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Eziclen znacząco się zwiększyła.

Lek Eziclen był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, październik, kwiecień, natomiast najmniej w miesiącach: maj, marzec, wrzesień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 400%.

Substancje czynne leku Eziclen?

W skład leku Eziclen wchodzi substancja czynna Natrii sulf., Magnesii sulf.,Kalii sulf.. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.08%.

Jaka jest dostępność leku Eziclen?

Na terenie naszego kraju lek Eziclen ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Eziclen jest lekiem refundowanym?

Eziclen nie jest lekiem refundowanym.

Czy Eziclen jest lekiem na receptę?

Eziclen jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: