Skuteczne zioła na prostatę bez recepty - Prostanol Forte

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2022-08-01 15:27
Zdjęcie 3 opakowań suplementu diety Prostanol Forte.

Częste korzystanie z łazienki, naglące parcie na mocz, ciągłe uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza, zaleganie moczu czy słabnący strumień może być objawem przerostu prostaty.

Czym jest prostata i co powoduje jej przerost?

Prostata umiejscowiona jest pod pęcherzem moczowym, a przez jej środek przechodzi cewka moczowa. Jest to gruczoł krokowy, który występuje w męskim układzie płciowym i odpowiada za produkcję składnika spermy. Po 45. roku życia dochodzi do naturalnego powiększania się prostaty. Powiększony stercz powoduje podrażnienia pęcherza moczowego oraz zwężenie światła cewki moczowej, co skutkuje uciążliwymi objawami ze strony układu moczowego.

Najlepsze substancje hamujące przerost prostaty oraz łagodzące objawy

Jeśli cenisz sobie niezależność i nie chcesz podporządkowywać swojego życia dokuczliwym dolegliwościom, możesz sięgnąć po preparaty wspomagające leczenie przerostu gruczołu krokowego. Badania naukowe wskazują kilka naturalnych medykamentów i konkretnych substancji czynnych, które zmniejszają masę stercza, chronią przed rozwojem nowotworu oraz istotnie poprawiają jakość życia. 
 
Preparat o poniższym składzie możesz zamówić u producenta: Prostanol Forte
Opakowanie suplementu diety Prostanol Forte.
  • Wyciąg z nasion dyni zawierający β-sitosterol - poprawia parametry oddawania moczu i zmniejsza masę prostaty, aż 90% pacjentów stosujących suplementację doświadczyło złagodzenia objawów.
  • Wyciąg z kory śliwy afrykańskiej - po 6 tygodniach przyjmowania, grupa badanych doświadczyła ustąpienia nokturii (wybudzania się w nocy w celu oddania moczu) oraz uczucia niepełnego opróżnienia pęcherza.
  • Wyciąg z owoców palmy sabałowej zawierający kwasy tłuszczowe - ma taki sam efekt terapeutyczny w leczeniu przerostu prostaty co popularny lek (tamsulosyna), 
  • Wyciąg z liści pokrzywy - aż 81% pacjentów stosujących suplementację zgłosiło znaczne ustąpienie objawów ze strony układu moczowego 
  • Wyciąg z owoców żurawiny zawierający proantocyjanidyny - zmniejsza ryzyko infekcji układu moczowego i nowotworu prostaty, po 6 miesięcznej suplementacji znacząco wzrasta objętość oddawanego moczu, przepływ maksymalny przez cewkę moczową oraz zmniejsza się objętość moczu zalegającego w pęcherzu.
  • Wyciąg z owoców granatu zawierający kwas elagowy - hamuje rozwój guza nowotworowego, zmniejsza wielkość gruczołu krokowego.
  • Wyciąg z liści zielonej herbaty zawierający katechiny - 6 miesięczna suplementacja istotnie zmniejsza poziom markerów stresu oksydacyjnego, ma efekt ochronny u osób z wczesnymi zmianami nowotworowymi w prostacie.
  • Cynk i selen - zwalczają wolne rodniki i niechciane bakterie układu moczowego.
  • Likopen - 6 miesięczna suplementacja znacznie obniża poziom PSA (swoistego antygenu sterczowego), spowalnia progresję przerostu stercza i zmniejsza ryzyko raka prostaty.

Co stosować? Polecany preparat na przerost gruczołu krokowego

Prostanol Forte to innowacyjny preparat zawierający w swoim składzie wszystkie przebadane substancje czynne wymienione w niniejszym artykule. Można go stosować w celu pozbycia się przykrych dolegliwości przerostu prostaty, ale również w celach profilaktycznych. Świetnie sprawdzi się również u osób z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego. 

Regularna suplementacja pomoże zredukować przerost stercza, obniży PSA oraz znacznie poprawi jakość życia. Skutecznie uwolni od częstego korzystania z toalety, utrudnionej mikcji, zalegającego moczu, uciążliwego parcia na mocz i ucisku na pęcherz. Umożliwi przespanie spokojnie nocy, bez potrzeby ciągłego wstawania do łazienki.

Gdzie kupić Prostanol Forte?

Preparat można zamówić bezpośrednio na stronie producenta: Prostanol Forte. Kupując dziś, paczka zostanie do Ciebie nadana już w przeciągu 24 godzin. Odbiór w domu lub w paczkomacie


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów