VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe interakcje ulotka   3 szt.

Brak informacji o dostępności produktu

 

VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe 3 szt.

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: BIOPHARM

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Czy wiesz, jak bezpiecznie zażywać ten lek?

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe

VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe - działanie

Stosowanie plastrów Vitafever przynosi ogromną ulgę w przypadku gorączki. Mają naturalne działanie odświeżające, o wiele skuteczniejsze od działania zimnej wody, gwarantują długotrwałą ulgę i schłodzenie miejsca aplikacji. Mentol i aloes zapewniają ponadto silne właściwości przeciwbólowe i tonizujące.

Jaki jest skład VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe?

Semi-solid gel with the following ingredients (I.N.C.I. name) : Aqua; Algin; Polyvinyl alcohol; Propylene Glycol; Sorbitol; Menthol; Aloe Barbadensis Miller; Phenoxyethanol; Methylparaben; Ethylparaben; Propylparaben.

VITA FAVER Plasterki p/gorączkowe - stosowanie

Dokładnie oczyścić czoło przed nałożeniem plastra. Wyjąć plaster z zapieczętowanej torebki. Odkleić plaster z przezroczystej folii zabezpieczającej. Przyłożyć plaster do czoła i kilkakrotnie lekko docisnąć, aby całą swoją powierzchnią całkowicie przylegał do skóry. Pozostawić na miejscu przez dwie godziny. Odklejać delikatnie. Produkt musi zostać użyty bezpośrednio po wyjęciu z torebki.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na grypę i przeziębienie

    W tej kategorii znajdziesz produkty na przeziębienie i grypę, gardło, kaszel, katar, produkty przeciwalergiczne oraz produkty wspomagające odporność.


Może Cię również zainteresować:

Skuteczne sposoby na kaca

Porady

Skuteczne sposoby na kaca

Każdemu zdarza się przesadzić z alkoholem, co przeważnie kończy się tzw. "syndromem dnia wczorajszego". Ból głowy, mdłości, bolesny żołądek i ogólny b...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.