Logo KS-BLOZ

Moviprep

proszek do przygotowania roztworu doustnego | 1 zest.

lek na receptę | NORGINE BV

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 2 304 z 6 551 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Moviprep interakcje ulotka proszek do przygotowania roztworu doustnego  1 zest.

Wskazania

Oczyszczenie jelita przed zabiegami klinicznymi wymagającymi oczyszczonego jelita, jak np. przed badaniem endoskopowym lub radiologicznym jelita.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Statystyki Moviprep

Zgodnie z dostępnymi w bazie ABD statystykami jesteśmy w stanie zakomunikować, że sprzedaż w zbiorze układ pokarmowy i metabolizm zmieniła się o 1.6%. Najwyższa sprzedaż w grupie układ pokarmowy i metabolizm została przez ktomalek.pl zanotowana dla wymienionych województw: podlaskie, opolskie, świętokrzyskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy układ pokarmowy i metabolizm, do których należy Moviprep, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 176.76%.

Moviprep - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Moviprep to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że lek Moviprep jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, kujawsko-pomorskie, małopolskie. Potrafimy poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Moviprep. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, grudzień, wrzesień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Moviprep. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach maj, lipiec, październik. 400% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność leku Moviprep?

Na terenie naszego kraju lek Moviprep ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Moviprep jest lekiem refundowanym?

Moviprep nie jest lekiem refundowanym.

Czy Moviprep jest lekiem na receptę?

Moviprep jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: