Solastyna Forte interakcje ulotka tabletki  30 tabl.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Solastyna Forte tabletki | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: MEDICOFARMA SP. Z O. O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Solastyna Forte?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Solastyna Forte

Solastyna Forte - działanie

Solastyna Forte pomaga uzyskać ładną i trwałą opaleniznę bez konieczności długiego przebywania na słońcu. Solastyna Forte nie tylko przyspiesza opalanie, ale również chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i pielęgnuje ja „od środka”. Gwarancją najwyższej jakości naszego preparatu jest unikalny, bardzo bogaty skład o kompleksowym działaniu: beta-karoten, kompleks witamin i kwas foliowy. Beta-karoten jest naturalnym przeciwutleniaczem chroniącym skórę przed szkodliwym działanie słońca. Działa jednocześnie jak barwnik, nadając skórze ładny odcień opalenizny. Witamina C, E i PP regulują przemiany metaboliczne skóry, a kwas foliowy bierze udział w procesie podziału komórek, wpływając pozytywni na strukturę tkanki skórnej.

Efekt pięknej opalenizny przez cały rok – wystarczy 1 tabletka dziennie. Najwyższa dawka beta-karotenu.Jaki jest skład Solastyna Forte?

Substancje czynne (jako % zalecanego dziennego spożycia):
Witamina C 30 mg (50%)
Beta-karoten 15 mg
Witamina E 10 mg (100%)
Niacyna 5 mg (27,8%)
Kwas foliowy 100 ug (50%)


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Pozostałe preparaty ochronne na skórę

    W tej kategorii znajdziesz pozostałe produkty chroniące skórę. Dostępne w postaci preparatów doustnych oraz produktów do stosowania bezpośrednio na skórę.


Może Cię również zainteresować:

Najczęstsze powikłania cukrzycy

Cukrzyca

Najczęstsze powikłania cukrzycy

Cukrzyca typu 2 jest chorobą metaboliczną, która dotyka dużą część społeczeństw krajów rozwiniętych. Uznawana jest za najszybciej rozprzestrzeniającą ...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.