Sól fizjologiczna RinoFlux interakcje ulotka  5 ml 20 fiol. po 5 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

Sól fizjologiczna RinoFlux 5 ml | 20 fiol. po 5 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ARTSANA S.P.A.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Sól fizjologiczna RinoFlux?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Sól fizjologiczna RinoFlux

Kiedy stosujemy Sól fizjologiczna RinoFlux?

Sterylny, gotowy do użycia roztwór soli fizjologicznej w jednorazowych fiolkach, do użytku zewnętrznego.

Zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, wydzielina blokująca nos może spowodować problemy, których zaniedbanie może prowadzić do poważnych infekcji dróg oddechowych. Z tego powodu prawidłowe oczyszczanie przewodów nosowych jest bardzo istotne.

Roztwór soli fizjologicznej jest polecany do codziennej higieny nosa dla dzieci i dorosłych oraz do terapii aerozolowej.

W higienie codziennej:

do płukania jamy nosowej – pomaga usunąć nadmiar wydzielin śluzówki nosa. Jego działanie nawilżające poprawia nawilżenie śluzówki nosa; do oczyszczania nosa u dzieci niezdolnych do wydmuchania nosa; usuwa śluz często blokujący nos u dzieci karmionych piersią, ułatwiając karmienie i usypianie.

W terapii aerozolowej:

w higienie nosa, do użytku z mikroirygatorem podłączonym do systemu aerozolowego. Jego rozcieńczające działanie usuwa wydzielinę i śluz w zatorach nosa; do rozcieńczania lekarstwa w terapii aerozolowej.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty na katar

    W tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone do leczenia kataru. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropu, kropli, aerozoli i sprayu do nosa itp. Odszukasz tu również produkty homeopatyczne, stosowane w nieżytach nosa i zatok


Może Cię również zainteresować:

Różne spożywcze źródła witaminy D (ryby, grzyby, jaja, sery, owoce morza, nabiał, suplementy)

Zdrowie

Objawy niedoboru witaminy D

Niedobór witaminy D jest bardzo powszechny zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Występuje nawet u 36% zdrowych osób w wieku 18-29 lat.


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.