QMax interakcje ulotka kapsułki miękkie  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

QMax kapsułki miękkie | 30 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SVUS PHARMA A.S.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania QMax?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu QMax

Kiedy stosujemy QMax?

Po 20 roku życia by spowolnić proces naturalnego spadku w organizmie koenzymu Q10. QMax jest źródłem energii w każdym wieku u osób, których zdolność syntetyzowania znacznie pogarsza się.

QMax - działanie

Wysoka aktywność profilaktyczna i lecznicza chorób układu krążenia i serca. Stosowanie kuracji koenzymem Q10 istotnie poprawia parametry tj. pojemność wyrzutowa i frakcja wyrzutowa lewej komory serca. Według badań systematyczne przyjmowanie koenzymu Q10 zmniejsza zachorowalność na dusznicę bolesną o 53 %. Poprawia krążenie wieńcowe i eliminuje wolne rodniki. Jest przydatny w walce z nowotworami. Ma korzystny wpływ na układ immunologiczny, wskazany w stanach osłabienia, infekcji, rekonwalescencji. Wspiera walkę z otyłościa i cukrzycą II stopnia. Poprawią przemianę materii i pomaga uporać się z osłanieniem towarzyszącym dieta odchudzającym. Spowalnia procesy destrukcyjne będące wynikiem silnego stresu i starzenia sie organizmu, wspomaga stomatologów w walce z parodontozą, wzmacnia dziąsła, zmniejsza kieszonki przyzębowe, zmniejsz krwawienie i obrzęk dziąseł. Wpływa na florę bakteryjna poprzez zmiane jej składu i aktywność ernzymatyczną.


Jaki jest skład QMax?

QMax zawiera 30 mg koenzymu Q10 czystego, naturalnego, identycznego z ludzkim.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania QMax?

Ciąża i okres karmienia piersią, nadwrażliwość na substancję czynną.

QMax – dawkowanie

1 kaps. dziennie powyżej 20 roku życia. Osiąga najwyższe stężenie po 6 godzinach od przyjęcia. Po miesięcznej kuracji poziom w osoczu koenzymu Q10 może wzrosnąć 11- krotnie.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.